COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI

balkanska-impreza-84-1.jpg

14 - 19 lat

od 1749.00 PLN

BAŁKAŃSKA IMPREZA NA WYPASIE!

  • Bogaty program aktywno-imprezowy. Opalenizna i dobra zabawa gwarantowane!
  • LUZIK TIME – plażowanie i kąpiele morskie.
  • Dla ciekawych świata proponujemy dodatkowo wycieczki m.in do Istambułu!

Dodatkowo największy kompleks wodny w Europie i Budapeszt!

ZŁOTE PIASKI – miejscowość położona ok. 15 km od Warny. To najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, a także mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

BUDAPESZT – stolica i największe miasto Węgier. To magiczne miejsce pełne jest pięknych kamienic, kościołów, placów, pomników i fontann. Szczególnie okazale prezentuje się nocą, kiedy mosty i budynki są fantastycznie oświetlone...

Obóz młodzieżowy w Bułgarii, to świetne połączenie błogiego wypoczynku na gorących plażach Złotych Piasków i przy hotelowym basenie, z wieczorną zabawą w najlepszych dyskotekach bałkańskiego wybrzeża! Dodatkowo dwie autokarowe wycieczki: do Neseberu oraz do Warny!

Program

1 dzień: Wyjazd i przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry. Po południu dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5-10 EUR).
2 dzień: Przyjazd do Budapesztu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Plac Wolności, Parlament, Most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe – Baszta Rybacka, Kościół Macieja (zwiedzanie obiektów z zewnątrz). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5 – 10 EUR, nieobowiązkowo). Malowniczy rejs statkiem po Dunaju z panoramą na całe miasto. Wyjazd w dalszą drogę do Bułgarii. Nocny przejazd przez Rumunię.
3 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy – zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek obiad, zakwaterowanie w pokojach od godziny 16:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem: zapoznanie z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Podział na grupy. Kolacja, spacer, nocleg.
3–11 dzień: Pobyt w Bułgarii. Realizacja programu:
- Całodniowa wycieczka do Neseberu. Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.
Wycieczka do Warny – do stolicy bułgarskiego wybrzeża, które zostało założone przez Rzymian. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter ze względu na deptaki handlowe w centrum oraz liczne secesyjnej domy świadczące o zamożności dawnej burżuazji. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach, a nazwa kojarzy nam się z Władysławem Warneńczykiem.
LUZIK TIME – plażowanie i kąpiele morskie.
- Wycieczka do KLASZTORU SKALNEGO AŁADŻA – Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale. Nazwa klasztoru pochodzi z języka tureckiego i oznacza "pstry" lub "wielobarwny". Związane jest to z barwnymi skałami i kolorowymi freskami pokrywającymi wykute w skale cele mnichów. O tym miejscu opowiada wiele okolicznych legend.
- SPORT TO ZDROWIE! – mecze piłki wodnej, koszykowej, nożnej, czy siatkowej.
- SWIMMINGPOOLING oraz animacje przy basenie.
- KOLOROWA BITWA – wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi!).
- GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE.
- REALIZACJA PROGRAMU FAKULTATYWNEGO.
11 dzień: Śniadanie w godzinach porannych i wykwaterowanie. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Ostatni czas na spacer nad morze oraz zakup pamiątek. Obiad. Wyjazd w stronę Węgier.
12 dzień: Przyjazd do Hajduszoboszlo. Wejście do Hungarospa www.hungarospa.hu/pl/. Wielogodzinna zabawa, w określanym przez Węgrów, „największym kompleksie wodnym w Europie’’. A w nim: Aqua-Palace, o powierzchni 15.000 m2, zapewnia niepowtarzalną atmosferę. Pałac wodny ma bezpośrednie połączenie z kompleksem uzdrowiskowym Hajduszoboszló, basenem i Aquaparkiem. Siedem z 20 basenów Aqua-Palace znajduje się w kompleksie położonym na parterze. Wyjątkowe baseny tematyczne są urządzone w stylu różnych epok i klimatów. Każdy z nich zachwyca niepowtarzalnymi widokami, np.: basen w jaskini lodowej, basen kinowy, basen z wodami termalnymi Páva, basen tropikalny, basen a la Ganges, basen w stylu rzymskim, basen z wodą morską, basen w jaskini. Kąpielisko lecznicze – w hali basenów termalnych znajdują się trzy kryte baseny z wodą o temperaturze 38, 36, 32 st C. Kąpielisko odkryte, w których  atrakcje wodne znakomicie uzupełniają wypoczynek oraz Aquapark – w strefie tej na gości czeka sześć nowych, ekscytujących zjeżdżalni wodnych, oferujących takie atrakcje, jak: spadek swobodny, pętla wodna, superfala, tsunami, statek kosmiczny czy rura wodna. Start każdej zjeżdżalni znajduje się na platformie na wysokości dwudziestu metrów. Oprócz zabawy na zjeżdżalniach najodważniejsi mogą spróbować swoich sił na spektakularnej ścianie wspinaczkowej z wodospadem.
Po zabawie ruszamy w dalszą podróż powrotną.
13 dzień: Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Program fakultatywny dla chętnych, płatne dodatkowo (ceny z sezonu 2023):

DYSKOTEKI NA MAXA – wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, PR Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą – ok 10 lv, wejście dla osób pow. 16 roku życia).
Jeep Safari – jazda po bezdrożach, gry i zabawy sportowe, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe, czas trwania ok. 5h (15 EUR/30 lv).
Bałczyk i Kaliakra – piękny pałac, drugi co do wielkości w Europie ogród botaniczny oraz piękne widoki skalistego przylądka Kaliakra. Czas trwania ok. 7h (25 EUR/47 lv).
Fish Piknik – Pod Żaglami – rejs statkiem, kąpiele w morzu, łowienie ryb, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe. Czas trwania ok. 4h (25 EUR/50 lv).
Stambuł – jednodniowa wycieczka do największego i najbardziej zaludnionego miasta Turcji. W pigułce największe atrakcje tego niezwykłego miejsca tj.: Hagia Sofia, Pałac Dolmabahce oraz wiele przepięknych świątyń. Wymagany paszport lub dowód osobisty. Czas trwania ponad 24h (70 EUR/137 lv).
Rejs statkiem – 2 godziny przepięknych widoków z malowniczego żaglowca oraz z poczęstunkiem. Czas trwania 2h (18 EUR/36 lv).
Młodzieżowe Aqua Disco Party – rejs żaglowcem, przepiękne widoki, a po drodze niezapomniana dyskoteka z poczęstunkiem. Czas trwania ok. 3h (24 EUR/48 lv).
Park Wodny Aquapolis – całodzienna zabawa w parku wodnym (18 EUR/35 lv).

Uwagi: 
- obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty oraz wypełniona karta kwalifikacyjna!
- zalecamy zabranie karty ubezpieczeniowej EKUZ.
- maksymalny bagaż: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.).
- wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych, podane ceny programów są z 2023 r. i mogą ulec nieznacznej zmianie.
- na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 4 osób).

Programy fakultatywne

Gwarancja stałej ceny 100.00 zł.

Zakwaterowanie

HOTEL ZDRAVETS 4* – pięciopiętrowy hotel, położony w samym sercu Złotych Piasków w niewielkiej odległości (ok. 250 m) od plaży i nadmorskiej promenady z restauracjami, barami, sklepikami. Pokoje 4- osobowe, 5- osobowe (po 2 na każdym piętrze) oraz 6- osobowe mezonety (apartament piętrowy).Do dyspozycji uczestników: recepcja, hol, przy recepcji lobby z nieodpłatnym Wi-Fi, 2 windy, restauracja, lobby bar, basen z parasolami i leżakami – bezpłatnie, bar przy basenie, kantor wymiany walut, mini market. W pobliżu hotelu znajduje się wiele sklepów, restauracji, dyskotek.

Wyżywienie: młodzieżowy All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, woda mineralna z dystrybutorów w ciągu dnia. Lokalne napoje bezalkoholowe bez ograniczeń w godzinach posiłków.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 03.07-15.07.2024
2). 11.07-23.07.2024
3). 19.07-31.07.2024
4). 27.07-08.08.2024
5). 04.08-16.08.2024
6). 12.08-24.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
• Zbiórka uczestników 30 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Na odcinkach krajowych dopuszcza się przejazd innym środkiem transportu niż wyszczególniony w ofercie (antena mikrobusem, PKP, Flix Busem lub samochodem osobowym) oraz przesiadkę do autokaru docelowego. Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
• Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

03.07

-

15.07.2024

01USHM/24

2899.00

[ zakończona ]

11.07

-

23.07.2024

02USHM/24

2899.00

[ zakończona ]

19.07

-

31.07.2024

03USHM/24

2899.00

[ w trakcie realizacji ]

27.07

-

08.08.2024

04USHM/24

2899.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]

04.08

-

16.08.2024

05USHM/24

2899.00

rezerwuję zostały 1-2 miejsca

12.08

-

24.08.2024

06USHM/24

2899.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, DVD i barkiem.
 • Zakwaterowanie (8 noclegów w Bułgarii) i wyżywienie - All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, woda mineralna z dystrybutorów w ciągu dnia. Lokalne napoje bezalkoholowe bez ograniczeń w godzinach posiłków.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
 • Atrakcyjny program pobytu ze wstępami wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20 000 EUR, NNW 15 000 PLN, bagaż 1 000 PLN).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny
 • Obligatoryjna opłata za przewodnika miejskiego w Neseberze i Warnie 5 EUR/os. (płatne na miejscu) + obligatoryjny bilet wstępu do Hungarospa ok. 11 000 forintów (cena orientacyjna z 2023 r.) + obligatoryjna opłata za przewodnika miejskiego w Budapeszcie oraz rejs statkiem 15 EUR/os. (płatne na miejscu).
 • Obligatoryjna taksa klimatyczn płatna na miejscu – 15 EUR.
 • Kaucja zwrotna obejmująca ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników – 20 EUR/os.– płatna na miejscu.
 • Gwarancja stałej ceny – 100 zł.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna – 100 zł.
  Uwaga: Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty.
  - Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Programy fakultatywne

Gwarancja stałej ceny 100.00 zł.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej