COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

HISZPANIA - SAMOLOTEM

hiszpania-barcelona-173-10.jpg

14 - 18 lat

od 1749.00 PLN

Costa Brava – rozrywkowe wybrzeże!

  • Zwiedzisz Barcelonę – stolicę Katalonii!
  • Wypoczniesz w słonecznym kurorcie Hiszpanii – Lloret de Mar.
  • Zaszalejesz w parku wodnym WATERWORLD – największym na Costa Brava!

Gwarancja wspaniałej zabawy!

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym, jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava – stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Dodatkową atrakcją jest położony na obrzeżach miasta największy na Costa Brava – park wodny WATERWORLD.

Program

HISZPANIA - COSTA BRAVA - LLORET DE MAR - BARCELONA
Czas obozu 8 dni – 7 nocy

Dzień 1 – zbiórka na lotnisku Okęcie-Warszawa o godzinie 07:00. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy około 2,5 godziny przed wylotem). Wylot samolotem PLL LOT do Barcelony o godzinie 09:20. Przylot na lotnisko El Prat w Barcelonie 12:20. Odprawa paszportowo-bagażowa. Transfer autokarem na wybrzeże Costa Brawa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wieczorny spacer i zapoznanie z miejscowością. Nocleg.
Dzień 2-7pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar:
Program ramowy (płatny w ramach obowiązkowej opłaty programowej 90 EUR)

 • Barcelona. Wycieczka do stolicy Katalonii, gdzie zobaczymy: wzgórze Montjuic, Stadion Olimpijski, katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalli, Łuk Triumfalny, Park Guell (bilet w cenie w ramach opłaty programowej), Stadion FC Barcelona (z powodu remontu tylko z zewnątrz), budowle Gaudiego Casa Milla (z zewnątrz) oraz Casa Batllo (z zewnątrz).
 • Tossa de Mar – rejs statkiem z Lloret de Mar ze zwiedzaniem zamku, katedry i miasteczka
 • wycieczka piesza na zamek Castel en Playa oraz do zatoki Cala Banys
 • gra miejska, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe
 • plażowanie, bezpłatne korzystanie z basenu

Program fakultatywny (dla chętnych, płatny dodatkowo na miejscu, realizowany przy min. 15 osobach chętnych):

 • miasteczko wodne WATERWORLD – ok. 35-40 EUR
 • karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla osób od 16 lat): cena 30-50 EUR (zależy od dyskoteki), jedno wejście to cena ok. 15-20 EUR

Dzień 8 – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu o godzinie 09.00, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony o godzinie 13:25. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa o 16:30. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

UWAGA: Zalecamy zabranie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

 • Na realizację programu (transfery autokarem, wycieczkę Barcelona, Tossa de Mar oraz bilety wstępu) należy przygotować kwotę 90 EUR – opłata obowiązkowa u rezydenta/kierownika w trakcie wyjazdu.
 • Zalecane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 EUR.
 • Opłata klimatyczna w Lloret de Mar – 10 EUR /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia (płatne na miejscu).
 • Pasażer może zabrać jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
 • GODZINY LOTÓW DO POTWIERDZENIA NA 48 GODZIN PRZED ROZPOCZĘCIEM IMPREZY.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa. 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę). 350.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie (uczestnicy tej samej płci).

Zakwaterowanie

Hotel SAMBA*** położony ok. 400 metrów od plaży i około 500 metrów od centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 1 basen, kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). W hotelu w trakcie dnia są prowadzone animacje dla młodzieży i dorosłych. Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.
WYŻYWIENIE: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu. Do posiłków będzie podawana woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 09.07-16.07.2024
2). 16.07-23.07.2024
3). 23.07-30.07.2024
4). 30.07-06.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z tabelą odlotów/przylotów przypisanych do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Zbiórka uczestników minimum 2,5 godziny przed wylotem.
 • Pasażer może zabrać jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.

GODZINY LOTÓW DO POTWIERDZENIA NA 48 GODZIN PRZED WYLOTEM

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

09.07

-

16.07.2024

01HBKM/24

4199.00

[ zakończona ]

16.07

-

23.07.2024

02HBKM/24

4199.00

[ zakończona ]

23.07

-

30.07.2024

03HBKM/24

4199.00

[ w trakcie realizacji ]

30.07

-

06.08.2024

04HBKM/24

4199.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Przelot samolotem rejsowym PLL LOT w klasie ekonomicznej, opłaty lotniskowe. W cenie bagaż rejestrowany 20 kg oraz bagaż podręczny 5 kg.
 • Zakwaterowanie i wyżywienie: 7 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava. Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami i klimatyzacją w cenie. WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu. Do posiłków będzie podawana woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.
 • Ubezpieczenie WIENER TU S.A. – KL (30 000 EUR z chorobami przewlekłymi i leczeniem COVID-19 w cenie), NW (3 500 EUR), bagaż (400 EUR).
 • Opiekę kierownika-rezydenta, opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł oraz do Turystycznego Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł.


PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:

 • Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i cen paliwa – 99 PLN.
 • Ubezpieczenia Wiener TU S.A. od kosztów rezygnacj z uczestnictwa w imprezie turystycznej do dnia rozpoczęcia imprezy i uwzględniające choroby przewlekłe – 145 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Gwarantowany pokój 2 osobowy – tylko dla osób tej samej płci, nie ma możliwości zakupu przez pojedyncze osoby, przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie (cena za 1 osobę) – 350 PLN.
 • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 EUR. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
 • Na realizację programu (transfery autokarem, wycieczkę Barcelona, Tossa de Mar oraz bilety wstępu) należy przygotować kwotę 90 EUR – opłata obowiązkowa u rezydenta/kierownika w trakcie wyjazdu. Pozostałe bilety wstępu i imprezy fakultatywne dla chętnych.
 • Opłata klimatyczna w Lloret de Mar – 10 EUR /pobyt dla osób powyżej 16 roku życia (płatne na miejscu).

OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa. 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę). 350.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie (uczestnicy tej samej płci).

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej