COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

HISZPANIA – kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym, jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony.

LLORET DE MAR to niewątpliwa stolica Costa Brava – stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

Program

HISZPANIA – Costa Brava – Lloret de Mar
Wenecja – Lloret de Mar – Barcelona – Monaco – Gardaland

Dzień 1 – Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię.
Dzień 2 – Przyjazd do Wenecji – przerwa w podróży 9 godzin. Przejazd promem do historycznego centrum, zwiedzanie z przewodnikiem: Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, most Rialto i most Akademii (przewodnik, zestawy słuchawkowe, opłaty miejscowe oraz statek dodatkowo płatne z wydatków programowych). W godzinach wieczornych wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję.
Dzień 3 – Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3-10 – Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów.
W trakcie pobytu w programie:

 • Barcelona. Wycieczka do stolicy Katalonii, gdzie zobaczymy: wzgórze Montjuic, Stadion Olimpijski, katedra Sagrada Familia (z zewnątrz), La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalli, Łuk Triumfalny, Stadion FC Barcelona (z powodu remontu tylko z zewnątrz), budowle Gaudiego Casa Milla (z zewnątrz) oraz Casa Batllo (z zewnątrz).
 • wycieczka autokarowa do Blanes – skała Sao Palomera, ogród botaniczny Marimurtra (dojazd i bilet w cenie w ramach opłaty programowej), promenada, port.
 • plażowanie, konkurs wiedzy Viva Espana, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe.

Program fakultatywny (dla chętnych, dodatkowo płatny na miejscu):

 • miasteczko wodne – ok. 35-40 EUR
 • karnet na dyskoteki  (min. 4 wejścia, dla osób od 16 lat) – 30-50 EUR (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście – 15-18 EUR
 • rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku – ok. 35 EUR

Dzień 10 – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.
Dzień 11 – Przejazd przez Włochy w okolice Werony – całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki Gardaland (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych), czas pobytu okolo 9 godzin. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię.
Dzień 12 – Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych wg rozkładu jazdy.

UWAGA: Zalecamy zabranie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

 • Na obligatoryjne bilety wstępu i realizację programu (wydatki programowe: Wenecja oraz Gardaland, Barcelona, Blanes) należy przygotować kwotę ok. 90-100 EUR. Pozostałe bilety wstępu dla chętnych.
 • Zalecane kieszonkowe ok. 100 EUR.
 • Opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia – 10 EUR za pobyt.
 • W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa. 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę). 350.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie (uczestnicy tej samej płci).

Zakwaterowanie

Hotel GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA*** / DON JUAN RESORT***/**** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 - os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

WYŻYWIENIE: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 27.06-08.07.2024
2). 04.07-15.07.2024
3). 11.07-22.07.2024
4). 18.07-29.07.2024
5). 25.07-05.08.2024
6). 01.08-12.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych oraz kolejek na przejściach granicznych.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie lub mikrobusem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.
 • Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ 5 DNI PRZED WYJAZDEM

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

27.06

-

08.07.2024

01HWKM/24

3395.00

[ zakończona ]

04.07

-

15.07.2024

02HWKM/24

3395.00

[ zakończona ]

11.07

-

22.07.2024

03HWKM/24

3395.00

[ zakończona ]

18.07

-

29.07.2024

04HWKM/24

3395.00

[ w trakcie realizacji ]

25.07

-

05.08.2024

05HWKM/24

3495.00

[ w trakcie realizacji ]

01.08

-

12.08.2024

06HWKM/24

3495.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Przejazd komfortowym autokarem (WC, barek, TV, klimatyzacja) - patrz rozkład jazdy.
 • Zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii. Wyżywienie Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.
 • Ubezpieczenie WIENER TU S.A. – KL (30 000 EUR z chorobami przewlekłymi i leczeniem COVID-19 w cenie), NW (3 500 EUR), bagaż (400 EUR).
 • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę pedagogiczną.
 • Obowiązkowa składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł oraz do Turystycznego Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł,
 • Podatek VAT.


PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE:

 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz program fakultatywny.
 • Na obligatoryjne bilety wstępu i realizację programu (wydatki programowe: Wenecja oraz Gardaland, Barcelona, Blanes) należy przygotować kwotę ok. 90-100 EUR.
 • Zalecane minimalne kieszonkowe min. 100 EUR. Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
 • Opłata klimatyczna dla osób powyżej 16 roku życia – 10 EUR za pobyt.
 • Ubezpieczenia Wiener TU S.A. od kosztów rezygnacj z uczestnictwa w imprezie turystycznej do dnia rozpoczęcia imprezy i uwzględniające choroby przewlekłe – 130 PLN. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • Dopłaty za dojazd z niektórych miast – patrz zakładka transport.
 • Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa – 99 PLN/os.
 • Gwarantowany pokój 2 osobowy w hotelu w Hiszpanii – tylko dla osób tej samej płci, nie ma możliwości zakupu przez pojedyncze osoby (cena od osoby, przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie) – 350 PLN.

OBOWIĄZKOWY WAŻNY PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.

Programy fakultatywne

Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa. 99.00 zł.
Gwarantowany pokój 2-osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę). 350.00 zł.
- dla chętnych. Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą będzie zakwaterowanie (uczestnicy tej samej płci).

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej