COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

MIRABILANDIA - WENECJA

park-rozrywki-mirabilandia-i-wenecja-82-1.jpg

12 - 19 lat

od 1749.00 PLN

Włoska stolica zabawy zaprasza!

  • Najsłynniejsze dyskoteki nad Morzem Adriatyckim!
  • Będzie też czas dla lubiących plażowanie i kąpiele.
  • Zwiedzanie Wenecji na dobry początek!

A także szalona zabawa w Parku Rozrywki MIRABILANDIA!

RIMINI – jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.

Sprawdzone miejsce, dobrze dobrana i doświadczona kadra, wyjątkowa atmosfera i gwarantowana pogoda. Plażing, Smażing i Relaksing, czyli opalanie i kąpiele w morzu, spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Wizyta w Mirabilandii i zwiedzanie Wenecji w programie. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.

Program

Impreza 10 dni – pobyt we Włoszech 8 dni (7 noclegów).

1 dzień: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd do Włoch przez Czechy, Austrię.
2 dzień: Spacer po Wenecji (należy posiadać 50 EUR na tramwaj wodny i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
3–8 dzień: Pobyt w Rimini, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz realizacja programu rekreacyjnego.
Leniwie:
- Plażing, Smażing i Relaksing, czyli opalanie i kąpiele w morzu,
- KOLOROWA BITWA – wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi!),
- spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.
Aktywnie:
- turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami,
- zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, Zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus miejski ok. 8 EUR),
- gra miejska – rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego,
- wycieczki fakultatywne dla chętnych.
Imprezowo:
- wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki nad Adriatykiem: Carnabi – 3 poziomowa dyskoteka, Altromondo – w stylu kosmicznym czy Baja Imperiale, Peter Pan, Villa delle Rose (wstępy dodatkowo płatne),
- nawiązywanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie.
9 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Rozrywki Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 45 EUR). Super zabawa w jednym z największych parków rozrywki w Europie. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), 16 restauracji i barów, 12 sklepów. Dodatkowo organizowanych jest 10 pokazów na żywo (przedstawienia, akrobacje, pokaz sztucznych ogni), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90 m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo. Lunch w Mirabilandii (McDonald’s). Wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię, Czechy.
10 dzień: Powrót do Polski, przyjazd zgodnie z planowanym rozkładem jazdy.

Program fakultatywny (realizowany przy min. 15 os. chętnych):
Rzym
– całodzienna wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra, spacer z przewodnikiem po  Rzymie, gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontannę di Trevi, Schody Hiszpańskie. Cena ok. 75 EUR.
Republika San Marino – pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale. Czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa). Cena ok. 25 EUR.
Dyskoteki w klubach (wstęp od 16 lat): najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini; w cenie wstępu transport do/z dyskoteki:
- Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat: pierwszy – The Cave – utrzymany w klimacie hip hopu i rapu; Drugi – The Dance Arena – gdzie każdy fan elektro i house poczuje jak bije serce dyskoteki. Trzeci poziom – Disco PUB – gdzie możecie się  wyszaleć do woli w rytmach disco, rock and latino. Wejście ok 15 EUR.
- Altromondo – największa dyskoteka w miejscowości Rimini – słynie z dużego parkietu, potężnego nagłośnienia oraz spektakularnego laser show.  Klub znany z imprez z międzynarodowymi artystami oraz z Piana Party, które regularnie organizują minimum raz w tygodniu!  Jesteś młodym turystą w Rimini? Altromondo to MUST BE. Wejście ok. 25 EUR.
- Baja Imperiale – jedna z największych dyskotek we Włoszech oraz najładniejszych w Europie. Każdy znajdzie tam. coś dla siebie, klub oferuje od 2 do 5 parkietów z różnymi gatunkami muzycznymi! Lokal w stylu starożytnego Rzymu, znajdziecie w nim fontanny, basen, posągi, ogromne rzymskie kolumny tworzą klimat który jest niepowtarzalny. Wejście ok. 25 EUR.
- Peter Pan – bez wątpienia najpiękniejszym i najpopularniejszym klubem nocnym w Riccione – we Włoszech. Usytuowany jest na wzgórzach, w przepięknej lokalizacji. Słuchając najlepszych DJ'ów na świecie, takich jak Andrea Olivia, Art Department, Axwell, Benny Benassi, Bob Sinclar, Carnage, H.O.S.H. czy Karri Chandler, a przy tym poczujesz włoski klimat, który będzie unosił się w powietrzu. Peter Pan należy do czołówki włoskich klubów i jest otwarty na wszystkie muzyczne style i trendy. Wejście ok. 25 EUR.
- Villa delle Rose – jest bez wątpienia perełką całego imprezowego wybrzeża. Elegancki klub, który mimo bycia otwartym od 3 do 5 dni w tygodniu, zawsze wypełniony jest setkami, a nawet tysiącami osób które wspólnie bawią się pod gołym niebem! Większość imprez jest przeznaczonych tylko i wyłącznie dla osób dorosłych, ale raz w tygodniu organizują również imprezy dla młodszych uczestników. Wejście ok. 25 EUR
- Cocoricò – ikona włoskiego clubbingu, ogromna szklana piramida, w której grało setki artystów międzynarodowej klasy takich jak David Guetta, Afrojack, Calvin Harris, Marco Carola, Michael Bibi, Nina Kravitz. Dyskoteka przez wiele lat była stolicą muzyki elektronicznej i nadal jest miejscem, które powinno się zobaczyć! Przez ostatnie lata klub został odnowiony, co daje nam mieszankę dobrego clubbingu z najnowszą technologią dźwiękową oraz dobry laserowym show. Wejście ok. 25 EUR.
BEACH PARTIES – warto wiedzieć, że imprezy w Rimini i okolicach nie odbywają się tylko w dyskotekach, ale również na plaży! Przez ostatnie lata, na wielu plażach w mieście zostały otwarte tzw. chiringuito's, beach bary oraz miejsca gdzie organizowane są imprezy w godzinach "aperitivo" oraz po zachodzie słońca. Wejście od ok. 15 EUR.
- Aquafan – Park Wodny: najpopularniejszy park wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych: zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie. Super zabawa gwarantowana. Cena  ok. 35 EUR.
- Mirabeach – to aquapark z plażą oraz licznymi zjeżdżalniami położony tuż obok Mirabilandii. W czasie pobytu w Mirabilandii za dopłatą możesz korzystać z wszystkich udogodnień oferowanych przez ten aquapark. Oczywiście przyda się strój kąpielowy i ręcznik. Cena ok. 35 EUR.

Uwagi:
- Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/osoba kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.

- Uczestnicy powinni posiadać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.
- Proponowane kieszonkowe: ok. 150 EUR + wycieczki i atrakcje fakultatywne.
- Obowiązki pilota pełni kierownik.
- Zalecamy zabranie karty ubezpieczeniowej EKUZ.

Programy fakultatywne

Gwarancja stałej ceny. 100.00 zł.

Zakwaterowanie

Hotel *** MARIKA bardzo dobrze położony, przyjemna atmosfera oraz dobre wyżywienie. Położony ok. 150 metrów od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży, blisko dyskotek i klubów. Oferuje pokoje 3,4,5 os. z łazienkami (niektóre w „typie włoskim” tj. bez kabiny – natrysk zamontowany w ścianie), TV, możliwe łóżka piętrowe. Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 EUR/pokój/doba.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w McDonald’s w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 26.06-05.07.2024
2). 03.07-12.07.2024
3). 10.07-19.07.2024
4). 17.07-26.07.2024
5). 24.07-02.08.2024
6). 31.07-09.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Na odcinkach krajowych dopuszcza się przejazd innym środkiem transportu niż wyszczególniony w ofercie (antena mikrobusem, PKP, Flix Busem lub samochodem osobowym) oraz przesiadkę do autokaru docelowego. Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic, Lublina, Warszawy lub Łodzi – w zależności od imprezy i terminu, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo.
• Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

26.06

-

05.07.2024

01WRHM/24

2599.00

[ zakończona ]

03.07

-

12.07.2024

02WRHM/24

2699.00

[ zakończona ]

10.07

-

19.07.2024

03WRHM/24

2699.00

[ zakończona ]

17.07

-

26.07.2024

04WRHM/24

2699.00

[ w trakcie realizacji ]

24.07

-

02.08.2024

05WRHM/24

2699.00

[ w trakcie realizacji ]

31.07

-

09.08.2024

06WRHM/24

2699.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, klimatyzacją, DVD.
 • Zakwaterowanie i wyżywienie – 3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w McDonald’s w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20 000 EUR, NNW 15 000 PLN, bagaż 1 000 PLN).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi: 150 EURO + 45 EUR obligatoryjna opłata za wstęp do Mirabilandii + 50 EUR obligatoryjna opłata na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji.
 • Obligatoryjna opłata miejscowa – 20 EUR.
 • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Rzym (ok. 75 EUR), San Marino (ok. 25 EUR), Aquafan (ok. 35 EUR), Mirabeach (ok. 35 EUR), dyskoteki w klubie w Rimini (wstęp od 16 lat): ok. 15-25 EUR/wstęp.
 • Gwarancja stałej ceny – 100 PLN.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – Signal Iduna – 100 zł.
  Uwaga:
  - Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Harctur Sp. z o.o. i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
  - Wychowawcy w autokarze pobierają 20 EUR/os. kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty.

Programy fakultatywne

Gwarancja stałej ceny. 100.00 zł.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej