COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

MUSZYNA Z RODZICAMI

muszyna-z-rodzicami-224-9.jpg

18 - 99 lat

od 1749.00 PLN

Zachęcamy do połączenia rodzinnych wakacji z kolonią!

    • Zapewniamy atrakcyjne programy tematyczne dla kolonistów.
    • Dziecko uczestniczy w zaplanowanych zajęciach, Ty masz czas dla siebie!

Zadowolone dzieci i wypoczęci rodzice – to jest to!

"Kolonia z rodzicami" to impreza przeznaczona dla rodziców i dzieci, które z racji młodego wieku lub innych względów nie mogą wyjechać na wakacje samodzielnie. Łączy w sobie zalety typowych rodzinnych wczasów (dziecko mieszka w pokoju razem z rodzicami) oraz kolonii z bogatym programem zajęć dla dzieci. Rodzice, w zależności od chęci i potrzeb przekazują dziecko pod opiekę wychowawców kolonijnych na zajęcia albo spędzają czas samodzielnie ze swoimi pociechami. Uczestnictwo dziecka w programie kolonijnym należy zgłosić kierownikowi turnusu, po zapoznaniu się z planem zajęć.

Program

Podana w niniejszej ofercie cena obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie jednego rodzica, wg zasad i w porach realizowanych przez grupę. Warunkiem uczestnictwa jest wyjazd co najmniej jednego dziecka w wieku 7-12 lat z opiekunem.

Rodzice nie towarzyszą dzieciom w zajęciach kolonijnych i wycieczkach oraz nie korzystają ze zorganizowanego transportu na miejscu (chyba że zaznaczono inaczej w ofercie "Kolonii z rodzicami").

UWAGA
Rodzic / opiekun dokonuje rezerwacji podając swoje dane na niniejszej ofercie KOLONIE z RODZICAMI. Wypełniając formularz rezerwacyjny dla siebie w uwagach prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka.

Miejsce dla dziecka należy zarezerwować na kolonii –
kliknij ---> MUSZYNIADA KRAINA RADOŚCI
kliknij ---> LATO DETEKTYWÓW
kliknij ---> MUSZYNA WSPANIAŁA
kliknij ---> KOLONIA GAMINGOWA
kliknij ---> NINJA WARRIOR

Tym z Państwa, którzy chcą spędzić czas aktywnie podpowiadamy:

Wycieczka do Krynicy – perełki polskich uzdrowisk. Warto wejść na Górę Parkową z pierwszą w Polsce koleją linowo-terenową, przejść ścieżkami rozległego Parku Zdrojowego. Dla chętnych i odważnych zjazdy gawitacyjne Rajskimi Zjeżdżalniami lub na Zjeżdżalni Pontonowej. Dla najmłodszych - spokojna fala o łagodnych skrętach (dodatkowo płatne). Do tego retro rowery lub muzyczna ławka oraz wystawa "Wehikuł czasu". Pospacerujcie słynnym krynickim deptakiem, a na koniec skosztujcie wód mineralnych w ogromnej pijalni wody. A może wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką? Ze szczytu można podziwiać niezwykle piękne krajobrazy Beskidu Sądeckiego, Tatry Słowackie a także najwyższe bieszczadzkie szczyty. Do dyspozycji turystów są liczne ścieżki i szlaki turystyczne, które zachęcają do spacerów.

Ogrody Sensoryczne - największe w kraju Ogrody Zmysłów, w których różnorodność roślin ozdobnych i drzewek owocowych przeplata się z pięknem otaczających je gór. Urokliwie położony teren to wizytówka Muszyny – tu odpoczynek połączymy z edukacją. Dostępne są strefy: zdrowia, zapachu, dźwięku, smaku, wzroku oraz baśni i legend o Muszynie.

Ogrody Magiczne – to kolejna przyrodnicza atrakcja w Muszynie, która przyciąga co roku rzesze turystów. Ogrody stworzone zostały na wzór antycznych ogrodów greckich, a podziwiać w nich można również wiele egzotycznych ptaków oraz ukochane przez wszystkich alpaki.

Mofety – Bulgotka, Zatajone i Dychawka? Czym są tajemnicze mofety? Zachęcamy również do zwiedzenia mofet w Tyliczu - to  jedenaście metrowych kręgów kamiennych, które są ze sobą połączone. Mofeta położona jest na terenie osady turystycznej "Domki w Lesie" i jest jednym z największych tego typu obiektów w Europie. Dla zwiedzających otworzono ją w październiku 2011 roku. Ciekawostką tylickich mofet jest to, że smak wody mineralnej z każdego kręgu jest inny. 

Góra Zamkowa – Zamek „Baszta” oraz panorama na Dolinę Popradu.

Pijalnia wód leczniczych „Antoni” – wody bogate w magnez oraz inne pierwiastki pozytywnie oddziałują na przemianę materii i układ trawienny.

Dla chętnych, aktywnych i ciekawych – zdobywamy Górę Malnik z najpiękniejszym widokiem na Beskidy i Tatry.

Energylandia – To pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca – Bajkolandia" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 10 "piekielnych machin". Są tu także 4 gigantyczne rollercoastery (Mayan, Formuła, Speed – najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie oraz Hyperion – druga najwyższa i druga najszybsza stalowa kolejka górska w Europie). W 2019 r. otwarto Smoczy Gród z 5 atrakcjami, w tym najwyższą i najszybszą na świecie drewnianą kolejką górską Zadra. Oj, będzie się działo!

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie – zachęcamy do odwiedzenia wodnego kompleksu rekreacyjnego z grotami i sztuczną falą, jacuzzi, zjeżdżalniami i otwatymi basenami.  Dostępny jest również mini park linowy, tor przeszkód oraz dmuchane zjeżdżalnie.

Trasy turystyczne – Muszyna jest doskonałą bazą wypadową do pieszych i rowerowych wycieczek. Każdy znajdzie trasę dopasowaną do swoich możliwości. 

Muzeum Regionalne w Muszynie – zrekonstruowane w zabytkowym zajeździe z XVII wieku, otwarte w 1958 roku. Ze skromnej, ale ciekawej wystawy, dowiecie się trochę o historii Muszyny i tego regionu- od szlaku handlowego po Państwo Muszyńskie, od kulturę łemkowską po tajemnice cerkwi.

Wycieczka do Piwnicznej-Zdroju – miejscowości położonej ok.30 km od Muszyny,miasto pamiętającego czasy króla Kazimierza Wielkiego. Godne polecenia :Pijalnia Artystyczna i Park Zdrojowy. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc w tym regionie. Przyciąga wielu turystów, a także miłośników sztuki. Pierwotnie miejsce to miało pełnić rolę pijalni wód mineralnych pochodzących z lokalnych źródeł. Obecnie jednak znajduje się tu również galeria, w której organizowane są różnego typu wystawy, koncerty i przedstawienia.Na terenie Parku Zdrojowego znajduje się również amfiteatr, który w okresie wiosenno-letnim wykorzystywany jest do organizacji koncertów plenerowych. A jeśli planujecie zdobycie najwyższego szczytu Beskidu Sądeckiego, czyli Radziejową, to z Piwnicznej  dotrzecie tam przez Niemcową.Wśród atrakcji Piwnicznej-Zdroju jest też spływ tratwami Doliną Popradu. Spływ mierzy 10 kilometrów i podczas niego można podziwiać piękne krajobrazy Beskidu Sądeckiego. 

Programy fakultatywne

Upominek - plecak 44.00 zł.
plecak
Upominek - poduszka 89.00 zł.
poduszka
Upominek - ręcznik 59.00 zł.
ręcznik
Zamawiam - dieta bezglutenowa lub inna (prosimy wpisać w uwagach). 150.00 zł.
Zamawiam - dieta wegetariańska. 30.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Zakwaterowanie

MUSZYNA to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

Dom Wczasowy SZCZYT – to obiekt położony na wzgórzu ponad 500 m.n.pm, z którego rozciągają się ciekawe widoki na miasto Muszynę oraz okalające pasma górskie. U podnóża wzniesienia przepływa potok Szczawnik, wzdłuż którego znajduje się Park Zdrojowy Baszta. W bezpośrednim sąsiedztwie DW Szczyt znajdują się piękne lasy, które zapraszają na piesze wycieczki m.in. w 15 min. można dotrzeć do rezerwatu przyrody Las Lipowy. Na sąsiednim wzgórzu można podziwiać ruiny zamku muszyńskiego.
Zakwaterowanie w pokojach 3-4-5-osobowych, wyposażonych w łazienkę oraz dostęp do telewizji naziemnej. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, gdzie oferowane jest całodzienne wyżywienie.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 03.07-12.07.2024
2). 13.07-22.07.2024
3). 23.07-01.08.2024
4). 02.08-11.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
• Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

03.07

-

12.07.2024

01MRCZ/24

2090.00

[ zakończona ]
W TERMINIE 03.07.-12.07. ZAPRASZAMY TEŻ NA KOLONIE Z RODZICAMI DO NIEDZICY https://www.kolonie.net.pl/gory-kolonie-z-rodzicami

13.07

-

22.07.2024

02MRCZ/24

2090.00

[ zakończona ]
W TERMINIE 13.07.-22.07. ZAPRASZAMY TEŻ NA KOLONIE Z RODZICAMI DO NIEDZICY https://www.kolonie.net.pl/gory-kolonie-z-rodzicami

23.07

-

01.08.2024

03MRCZ/24

2090.00

[ w trakcie realizacji ]
W TERMINIE 23.07.-01.08. ZAPRASZAMY TEŻ NA KOLONIE Z RODZICAMI DO NIEDZICY https://www.kolonie.net.pl/gory-kolonie-z-rodzicami

02.08

-

11.08.2024

04MRCZ/24

2090.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]
W TERMINIE 02.08.-11.08. ZAPRASZAMY TEŻ NA KOLONIE Z RODZICAMI DO NIEDZICY https://www.kolonie.net.pl/gory-kolonie-z-rodzicami

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

  • Opłata klimatyczna - 1 zł/os/dzień (płatna na miejscu, obligatoryjna).
  • Dieta bezglutenowa lub inna.
  • Dieta wegetariańska.

Programy fakultatywne

Upominek - plecak 44.00 zł.
plecak
Upominek - poduszka 89.00 zł.
poduszka
Upominek - ręcznik 59.00 zł.
ręcznik
Zamawiam - dieta bezglutenowa lub inna (prosimy wpisać w uwagach). 150.00 zł.
Zamawiam - dieta wegetariańska. 30.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej