COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

ROWY - GRY I ZABAWY ŚWIATA

rowy-gry-i-zabawa-309-9.jpg

8 - 13 lat

od 1749.00 PLN

Świetna zabawa i nowe przyjaźnie! Gwarantowane zakwasy ze śmiechu :)

 • Piana Party - maga frajda i pyszna pizza!
 • Wodny paintball, arbuz w oleju i mokre dwa ognie!
 • Wycieczki przyrodnicze, a dla chętnych do Doliny Charlotty!
 • Basen na terenie pensjonatu!

Najbardziej zakręcone wakacje, chodźcie z nami :)

Czas na przyjaźń! Chodź z nami :)

Zabierzemy Was do krainy wspólnej zabawy śmiechu i uśmiechu! Gry, zabawy i różnorodne aktywności to doskonały sposób na zawiązanie nowych znajomości. Podczas zajęć i rozgrywek poprzez zabawę nauczycie się odpowiedzialności za siebie nawzajem i pracy w grupie. Zabawa jest kluczem do wyrażania się i cieszenia wspólnym czasem :D

Wakacje pełne zabaw i śmiechu! Zaplanowaliśmy dla Was wspaniałą Piana Party i zabawy w basenie na terenie ośrodka!

Kolonia objęta jest programem GWARANCJA AKLIMATYZACJI. Wychowawcy opiekujący się tą grupą są szczególnie dobrani ze względu na potrzeby najmłodszych. Zadbają o efektywną komunikację zarówno z dziećmi jak i z rodzicami, odpowiednie planowanie struktury dnia, aby zachować równowagę pomiędzy aktywnościami a odpoczynkiem, a także rozbudzą ciekawość, zachęcą do odkrywania nowych rzeczy i stworzą atmosferę, w której dzieci poczują chęć do rozwijania swoich umiejętności.

Program

Arbuz w oleju – czy zdołasz biegnąc po brzegu morza wrzucić wyślizgującego się z rąk arbuza do bramki przeciwnika? Wiecie... arbuz ma podobną gęstość, co woda, więc zachowuje się… śmiesznie :)
• Morskie dwa ognie  znacie tę grę prawda? Ale z pewnością nie graliście w dwa ognie w basenie, ani w morzu!
Wodny paintball  czyli najprawdziwszy śmingus dyngus bez ograniczeń! Przecież jest ciepło i możemy się bawić do woli!
Gra w czekoladę wyrzuć szóstkę i bądź szybki! A potem? Zjedz czekoladę sztućcami!
Lasery – zabawa wieczorna z latarkami i lusterkami, może zagramy przy ognisku?
Polowanie – zbierz największą ilość ukrytych zwierząt i stań się królem lub królową polowania!
Walka o ogień – która drużyna pierwsza zgasi wodą świeczkę przeciwnika?
I kto będzie najbardziej mokry? – jak skutecznie wylać wodę na kolegę mając zakryte oczy?
Ślepa kura – rodzice, czy pamiętacie tę śmieszną zabawę?
Latający dywan – wyścig na ręcznikach do skarbca! Która drużyna zdobędzie najwięcej skarbów?
• Wycieczka do Doliny Charlotty z ZOO Wodnym Safari i Fokarium – to moc niezapomnianych wrażeń dla małych i dużych! Odbędziemy fantastyczny rejs łodzią, która zabiera uczestników w podróż dookoła świata. Tematyczne wysepki: Afryka, Ameryka Płd. i Australia zamieszkałe są m.in. przez: kangury, zebry, makaki japońskie, kapucynki czubate, strusie, emu i bociany, a rejs ukoronowany zostanie zacumowaniem na wyspie lemurów, którą zamieszkują małpiatki z Madagaskaru: Król Julian i jego wesoła banda. Obejrzymy też jedno z największych w Polsce fokariów, w którym mieszka obecnie 5 fok szarych. W Fokarium Charlotta dzięki specjalnym szybom można obserwować foki także pod wodą!
Wycieczka piesza szlakami Słowińskiego Parku Narodowego, nad jeziorem Gardno (wieża widokowa).
Piana Party – magiczny świat piany, czyli Bąbelki w bąbelkach :) mega zabawa z maszynką do tworzenia piany!
Pizzunia dla Szkrabunia!  Cogito stawia pizzę :)
Kolaże i pejzaże – Twoja pamiątka z nad morza – kamyczki, patyczki, muszelki, bursztynki – tworzymy wspólne dzieło. A kredki i farby zabieramy na plażę!
ABC pływania – szkolenie – porozmawiamy o bezpieczeństwie, rozgrzewce, sprzęcie i technikach pływania.
Zajęcia plastyczno - kreatywne.
Wielki Quiz Morski – Skąd się biorą fale? Dlaczego woda jest mokra? Czy w Morzu Bałtyckim mieszka wieloryb?
• Dodatkowo dla chętnych: rejs statkiem, Luna Park – wesołe miasteczko, karuzele, mini rollercostery czy samochodziki – pokusa, której nie oprze się żadne dziecko! • Aquapark 3 Fale w Słupsku – jeden z największych Parków Wodnych Pomorza - idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą. • Wycieczka do Czołpina, spacer po ruchomych piaskach i wejście na latarnię morską.

PONADTO:

• Plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika oraz w basenie na terenie ośrodka!
• Budowa zamków z piasku oraz zabawy na plaży – malowanie kamykami i... kamyków oraz synchroniczne malowanie na piasku... rękami :)
• Gry i zabawy sportowe – mini olimpiada kolonijna.
• Zabawy z chustą animacyjną metodą KLANZY – ruch, taniec, integracja, praca w grupie.
• "Pewnego razu..." – stworzymy własną piracką opowieść.
• Ognisko/grill kolonijny.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


TUTAJ BĘDĄ OPINIE uczestników :)

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE, LICZYMY NA WASZE ZADOWOLENIE, KTÓRYM BĘDZIEMY MOGLI SIĘ Z WAMI PODZIELIĆ W KOLEJNYM ROKU :) ZAPRASZAMY!

Programy fakultatywne

Aquapark 3 FALE w Słupsku i wycieczka do Czołpina – latarnia morska. 90.00 zł.
W Słupsku znajduje się jeden z największych Parków Wodnych Pomorza - idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą.
Baw Raj + Bajkolandia 70.00 zł.
Bawi Raj – park zabaw w Rowach – dmuchane zamki, kule wodne, mini dmuchane motorówki. Bajkolandia – czarujący zakątek, pomyślany i stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie formy zabawy – karuzele, gry, stylizowane na bajkowe “ciuchcie” i inne interaktywne urządzonka – to jest dokładnie to, co dzieci lubią najbardziej.
Rejs statkiem oraz Luna Park – wesołe miasteczko. 80.00 zł.
Rejs statkiem po Morzu Bałtyckim w pirackim stylu oraz Luna Park – wesołe miasteczko, karuzele, mini rollercostery czy samochodziki – 3 żetony.
Upominek - plecak 44.00 zł.
plecak
Upominek - ręcznik 59.00 zł.
ręcznik
Zamawiam dietę: wegeteriańska, bezglutenowa lub bezlaktozowa 80.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Zakwaterowanie

ROWY położone są na Pomorzu Środkowym i mają charakter typowo wypoczynkowy. Jest tu dostęp zarówno do pięknych i szerokich plaż, jak i wielu bardzo ciekawych atrakcji. Jedną z pozytywnych zalet Rowów jest cisza i spokój, który jest bardzo ważny dla wypoczynku. Jest to niewielka miejscowość, bardzo spokojna, odpowiednia dla maluszków. Nawet w szczycie sezonu, gdy turystów jest najwięcej, dzięki rozległej i długiej plaży każdy bez problemów znajdzie miejsce, żeby się poopalać czy przemierzać szlaki pięknego Słowińskiego Parku Narodowego. Najbliższa okolica – wybrzeże klifowe (na zachód od Rowów) i Słowiński Park Narodowy (na wschód) sprawią, ze oprócz plażowania, możecie Państwo spędzać czas na zwiedzaniu okolicy.

PENSJONAT MICHAŁEK oferuje wysoki standard zakwaterowania, pokoje 2-3-4 osobowe, smaczną domową kuchnię i pizzę z własnego pieca :) Do tego odkryty basen, siłownia zewnętrzna, boisko do piłki siatkowej, miejsce na ognisko, bilard, ping-pong, świetlica, plac zabaw, wiata grillowa. Mieści się pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Gardno.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 14.07-24.07.2024
2). 25.07-04.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
• Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

14.07

-

24.07.2024

02RGCZ/24

2999.00

[ zakończona ]

25.07

-

04.08.2024

03RGCZ/24

2599.00

2999.00

[ w trakcie realizacji ]
Liczba miejsc w cenie promocyjnej jest ograniczona. Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 2699 zł.

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni śniadanie + suchy prowiant.
 • Program wg opisu.
 • Opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.

Programy fakultatywne

Aquapark 3 FALE w Słupsku i wycieczka do Czołpina – latarnia morska. 90.00 zł.
W Słupsku znajduje się jeden z największych Parków Wodnych Pomorza - idealne miejsce do wyśmienitej zabawy. Znajdziesz tu szereg atrakcji z dodatkową dawką adrenaliny: basen rekreacyjny z wodnym wulkanem, powietrznym gejzerem oraz rwącą sztuczną rzeką, wieżę adrenaliny o wysokości 30 m z 3 zjeżdżalniami i basenem lądowiska, zewnętrzny basen solankowy z gejzerami i podwodną iluminacją świetlną, a także plażę z leżakami do kąpieli słonecznych. Na młodszych czeka brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią w kształcie zamku, dzwonkiem wodnym i gejzerami oraz dwoma zwierzątkami tryskającymi wodą.
Baw Raj + Bajkolandia 70.00 zł.
Bawi Raj – park zabaw w Rowach – dmuchane zamki, kule wodne, mini dmuchane motorówki. Bajkolandia – czarujący zakątek, pomyślany i stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jak powszechnie wiadomo, wszelkie formy zabawy – karuzele, gry, stylizowane na bajkowe “ciuchcie” i inne interaktywne urządzonka – to jest dokładnie to, co dzieci lubią najbardziej.
Rejs statkiem oraz Luna Park – wesołe miasteczko. 80.00 zł.
Rejs statkiem po Morzu Bałtyckim w pirackim stylu oraz Luna Park – wesołe miasteczko, karuzele, mini rollercostery czy samochodziki – 3 żetony.
Upominek - plecak 44.00 zł.
plecak
Upominek - ręcznik 59.00 zł.
ręcznik
Zamawiam dietę: wegeteriańska, bezglutenowa lub bezlaktozowa 80.00 zł.
ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny. 69.00 zł.
Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych, kursu walut.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej