COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

WAKACJE ZA PÓŁ CENY

wakacje-za-pol-ceny-342-1.jpg

7 - 17 lat

od 1749.00 PLN

Super wesołe ... WAKACJE ZA PÓŁ CENY ... !
Ale gdzie...? ;-)

  • Kolonia lub obóz w atrakcyjnej turystycznie miejscowości.
  • Odkryj atrakcje, które zapewnią niezapomnianą przygodę.
  • Wyjedź z nami  w nieznane... nad polskie morze!

"Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może!" ;-)

Wakacje to czas zabawy, odpoczynku, zwiedzania nowych miejsc i poznawania rówieśników z całej Polski! To czas, który trzeba wykorzystać na maksa przed kolejnym rokiem szkolnym. Nie wiesz, dokąd wyjechać? Nie możesz się zdecydować, gdzie są ciekawsze atrakcje? Chcesz mieć więcej kieszonkowego...?

Zostaw tę decyzję nam! ;-)
Wybierz naszą Ofertę – Niespodziankę (kolonię lub obóz) i wyjedź na niezapomniane WAKACJE ZA PÓŁ CENY! 

WAKACJE ZA PÓŁ CENY to program promocyjny pozwalający uzyskać do 50% zniżkę na wybrane imprezy. Termin i cena wyjazdu znane są w momencie rezerwacji. Niespodzianką pozostaje jedynie kierunek... O tym, dokąd pojedziesz, poinformujemy Cię najpóźniej 14 dni przed turnusem. Poznasz wtedy kierunek wyjazdu, program kolonii / obozu (ogólnodostępny lub sprofilowany, w zalezności od preferencji uczestnika). Będziesz mieć możliwość skorzystania z programów fakultatywnych, jakie są dostępne dla wytypowanej oferty. Ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły Twojego wyjazdu, a Ty spokojnie się do niego przygotujesz.
Wybrany przez Ciebie termin i cena nie ulegnie zmianie. Łeba, Darłówko, Rowy albo Mielno – która z tych miejscowości będzie miejscem Twoich wakacji?

Oferta – Niespodzianka "WAKACJE ZA PÓŁ CENY" to niepowtarzalna oferta na polskim rynku kolonii i obozów młodzieżowych. Jako sprawdzony organizator wypoczynku dzieci i młodzieży, gwarantujemy udany odpoczynek w ciekawej turystycznie miejscowości w bardzo korzystnej cenie!  
Zafunduj swojemu dziecku atrakcyjne WAKACJE ZA PÓŁ CENY!

Uwaga:
*  Aby wziąć udział w promocji należy kliknąć "rezerwuję"  w tabeli z terminami i wypełnić formularz.
*  Właściwa umowa o imprezę turystyczną zostanie zawarta najpózniej 14 dni przed wyjazdem.
*  Promocja WAKACJE ZA PÓŁ CENY " wyklucza korzystanie z innych dodatkowych zniżek, rabatów i promocji dla tej oferty.
*  Liczba miejsc w promocji "WAKACJE ZA PÓŁ CENY" jest ograniczona.
* Rezerwacja ceny promocyjnej wymaga wpłaty zadatku w wysokości 300 zł, zaliczanego następnie na poczet imprezy turystycznej.
* Hasło "WAKACJE ZA PÓŁ CENY"  nie zobowiązuje do wyliczenia rzeczywistej połowy ceny końcowej – obowiązuje cena z dnia rezerwacji zawarta w tabeli  w ofercie i potwierdzona w umowie.
* Warunkiem przyjęcia zgłoszenia do programu promocyjnego jest przesłanie wypełnionej karty kwalifikacyjnej (kolonijnej) w ciągu 7 dni od zgłoszenia. KARTA

Program

Któż nie lubi niespodzianek? Oferta – Niespodzianka to propozycja dla Ciebie, jeśli marzą Ci się wakacje, ale nie umiesz wybrać spośród licznych ofert kolonii i obozów. Zostaw tę decyzję nam! Wybierz naszą Ofertę – Niespodziankę i wyjedź na niezapomniane wakacje! 

Gwarantujemy, że na wyjeździe znajdziesz towarzystwo osób w podobnym wieku. Spędzisz czas korzystając z atrakcji miejscowości i regionu. Zrealizujesz ciekawy i bogaty program, nad przebiegiem którego będą czuwać nasi doświadczeni wychowawcy. Na miejsce dowieziemy Cię niemal z każdego większego miasta. 

Przykładowy program rekreacyjno-sportowy:

 • Program kolonii / obozu – obejmujący atrakcje z miejscowości pobytu i najbliższej okolicy.
 • Gry i zabawy rekreacyjno - sportowe: w zależności od miejsca pobytu i oferty obiektu noclegowego – przykładowo:
  • piłka nożna, piłka siatkowa, wyścig w workach, wodna sztafeta i inne.
  • kometka, ping-pong, rzut balonem na odległość.
 • Integracja, praca w grupie.
 • Konkursy, gry planszowe, quizy.
 • Wycieczki piesze po malowniczej okolicy.
 • Uczestnictwo w otwartych imprezach rozrywkowych na terenie miejscowości (koncerty, plenery itp).
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

Zakwaterowanie

Ośrodek wczasowy / hotel / pensjonat – położony w miejscowości turystycznej (Łeba, Darłówko, Rowy allbo Mielno), dysponujący pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. W większości obiektów w pokojach jest telewizor oraz balkon. Do dyspozycji uczestników obiekty oddają zaplecze rekreacyjne (takie jak boiska sportowe, tereny zielone, place zabaw lub inne w zależności od oferty obiektu), sale do zajęć oraz gry zręcznościowe (np. piłkarzyki, ping-pong, rzutki itp.).

Wyżywienie – obiekty oferują 3 posiłki dziennie + podwieczorek. Posiłki mogą być wydawane w postaci bufetu (śniadania lub kolacje) albo w postaci serwowanej do stolików. Forma posiłków zależy od oferty obiektu. Pierwszym posiłkiem jest ciepła kolacja, ostatnim - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 03.07-13.07.2024
2). 25.07-04.08.2024
3). 05.08-15.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
 • Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

03.07

-

13.07.2024

01XMCZ/24

1899.00

[ zakończona ]

25.07

-

04.08.2024

03XMCZ/24

1699.00

[ w trakcie realizacji ]

05.08

-

15.08.2024

04XMCZ/24

1699.00

[ miejsca na zapytanie - zadzwoń ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser). Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni śniadanie + suchy prowiant.
 • Opiekę wychowawców.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Program rekreacyjno-sportowy.
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne, w tym diety.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej