godziny pracy

11.00-17.00

WIEDEŃ

Wiedeń to miasto z prawdziwą osobowością. Ciężko oprzeć się miejscu z tak ciekawym wyglądem i przebogatą historią. Serce Europy zaprasza turystów! Zobacz słynną operę i dowiedz się, dlaczego Wiedeń nazywany jest miastem muzyki! Posłuchaj o Odsieczy Wiedeńskiej. Zobacz skąd ruszał król Sobieski! Dajsię ponieść urokowi starych kamienic i romantycznych uliczek! Wiedeńska wyprawa to odprężająca podróż dla każdego!

Wiedeń3.jpg
Wiedeń1.jpg
Wiedeń2.jpg

DZIEŃ 1: 

Wyjazd spod szkoły godz. 7.00 i przejazd na nocleg w hotelu** w miejscowości Hodonin lub pod Bratysławę .

DZIEŃ 2: 

Wyjazd do Wiednia, zwiedzanie: Ring - reprezentacyjna ulica Wiednia okalająca Stare Miasto, Hofburg, Stare Miasto, Katedra Św. Stefana, Opera Wiedeńska, domy Hundertwassera. Powrót do hotelu na obiadokolację.

DZIEŃ 3: 

Wyjazd do Wiednia, zwiedzanie: Pałac Schonbrunn i łuk Gloriette (letnia rezydencja Habsburgów, Wzgórze Kahlenberg - stąd wyruszył Sobieski na odsiecz Wiedniowi, Prater - zabytkowe już wesołe miasteczko, czas wolny. Powrót do hotelu na obiadokolację.

DZIEŃ 4: 

W zależności od miejsca noclegu: zwiedzanie Bratysławy bądź Morawski Kras - jaskinie (np. słynna Macocha), zamki i pałace lub zapoznanie z kulturą winiarską. Wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. 17.00.

DZIEŃ 5: 

Przyjazd pod szkołę ok. 9.00.

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Hotel w Wiedniu lub okolicy.

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 5 dni - 810 zł
35 + 3 os. bezpł. 5 dni - 900 zł
25 + 2 os. bezpł. 5 dni - 990 zł

Cena zawiera

- noclegi - wyżywienie (dwa posiłki dziennie) - przejazd autokarem - ubezpieczenie KL i NNW - osoby bezpłatne - opiekę pilota

Cena nie zawiera

Bilety wstępu, zwiedzanie miast z licencjonowanym przewodnikiem ok. 680 zł/3 godz. UWAGA: Przez odpowiedni dobór tańszych noclegów można obniżyć ceny wycieczek o 70-150 zł. CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej