COGITO - KOLONIE I OBOZY

godziny pracy

10.00-17.00


Zwiń

Promocje na dziś

Dla uczestników naszych kolonii i obozów przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych rabatów.
Nie czekaj - znajdź promocję, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna i jedź na wymarzone wakacje!

Promocje FIRST MOMENT LATO 2023!

Upusty do -400 zł dla pierwszych chętnych!  Nasze ceny początkowe mówią STOP inflacji!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc ! Liczba miejsc w promocji ograniczona :)

 

Nasze Stałe Rabaty sepcjalnie dla Was:

  • "Stały klient" - lojalność się opłaca! 50 zł mniej zapłaci każda osoba, która korzystała z naszych usług w ciągu ostatnich 2 lat.
    Aby skorzystać z rabatu należy mieć aktywne konto klienta i dokonywać rezerwacji po zalogowaniu na konto.
  • "Zniżka dla rodzeństwa" - jak widać z rodziną wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciach :)
  • 50 zł /osobę to rabat dla rodzeństwa, które z nami pojedzie na wymarzone wakacje.
  • "Powtórka z wakacji" - 100 zł rabatu otrzymasz na kolejny wyjazd z Cogito w tym samym sezonie letnim. Dla dzieci podwójna radość, dla rodziców oszczędność :)
  • "Karta Dużej Rodziny" - wspieramy większe rodziny, dlatego oferujemy rabat 5% od ceny podstawowej kolonii (bez atrakcji fakultatywnych, ubezpieczeń i transportu). W COGITO duża rodzina płaci mniej za wyjazdy kolonijne! Aby uzyskać rabat, prosimy o przesłanie scanu KDR wraz z podaniem ID rezerwacji, której ma dotyczyć.

UWAGA!
Zniżki przysługują wyłącznie w chwili rezerwacji. Zniżek, rabatów i promocji nie można łączyć.
Przy naliczaniu rabatów obowiązują ceny i promocje aktualne w dniu dokonania rezerwacji.
W celu uzyskania rabatów indywidualnych (dla rodzeństwa, z tytułu karty dużej rodziny itp.) prosimy o kontakt z Biurem.

BON TURYSTYCZNY

Czym jest Bon Turystyczny?
Bon Turystyczny jest wsparciem dla polskich rodzin oraz polskiej branży turystycznej w okresie pandemii COVID-19. To dokument elektroniczny o wartości 500 zł, do wykorzystania na każde dziecko. Więcej informacji o Bonie Turystycznym znajdziecie na oficjalnej stronie rządowej: https://bonturystyczny.polska.travel

Komu przysługuje Bon Turystyczny?
Bon Turystyczny o wartości 500 zł przysługuje każdej rodzinie posiadającej przynajmniej jedno dziecko w wieku do 18 roku życia. Dzieciom z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje wartość 1000 zł.

Jak zrealizować Bon Turystyczny?
Bon Turystyczny posiada określoną wartość, którą można realizować kilkukrotnie, aż do wykorzystania całości kwoty. Bon możecie wykorzystać na usługi hotelarskie oraz imprezy turystyczne firm, które przystąpiły do programu. Zgodnie z wyznaczonym terminem, należy go wykorzystać do końca marca 2023 roku.
1) Wejdź na stronę https://www.zus.pl/pue i zaloguj/zarejestruj się.
2) Po przejściu do zakładki "Mój bon" otrzymasz unikalny 16-cyfrowy numer na podany numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.
3) Zrób rezerwację wyjazdu dla dziecka i skontaktuj się z nami telefonicznie w celu realizacji bonu. Podczas rozmowy będziemy Cię prosić o podanie 16-cyfrowego numeru (najlepiej mailowo) oraz kodu otrzymanego w wiadomości SMS.

Promocje, jakie oferowaliśmy Wam w sezonie letnim 2022:

FIRST MOMENT OFERTY LATO 2022, czyli w takich cenach tylko teraz! - od 07.01  - rabaty do 300 zł na imprezy letnie, a wpłacone zaliczki objęte będą gwarancją zwrotu w przypadku rezygnacji z wyjazdu przed 31.03.2022 r.  Liczba miejsc w cenach promocyjnych jest ograniczona do 20% na turnusie. Rabaty nie dotyczą wszystkich oferowanych imprez w jednakowym stopniu. Rabatów nie można łączyć z innymi zniżkami i rabatami.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej