COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-17.00


Zwiń

O firmie, kontakt

COGITO - najciekawsze kolonie i obozy młodzieżowe - rezerwacje on-line.

Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o. działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1998 r. Zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez wypoczynkowych i turystycznych.
Turystyka dla dzieci i młodzieży to nasza pasja, której oddajemy się całym sercem. Dlatego też w roku szkolnym organizujemy wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, natomiast w czasie wakacji kolonie i obozy. Również zimą oferujemy białe szkoły oraz wyjazdy zimowe.
Przygotowując, a potem realizując każdą imprezę turystyczną, stawiamy w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo naszych uczestników.
Dążymy do tego, aby każdy wyjazd z nami pozwalał na ogólny rozwój dziecka, poprzez wspaniałą zabawę połączoną z poznaniem piękna naszego kraju.
Wiedząc, jak ważny w życiu człowieka jest czas wolny, dbamy o to, aby podczas wyjazdu jak najlepiej go wykorzystać, a spędzone chwile pozostawiły miłe wspomnienia.
Jako doświadczony organizator szczegółowo analizujemy potrzeby i zmieniające się trendy w świecie młodych ludzi. Dzięki temu możemy tworzyć i realizować programy dostosowane do potrzeb naszych klientów. Najlepszą nagrodą za włożoną pracę jest dla Nas uśmiech dzieci, a co za tym idzie zadowolenie rodziców :) Dbamy o różnorodność oferty, by wśród naszych propozycji każdy znalazł coś dla siebie.

Tak więc, nasz Drogi Kliencie - odpocznij i baw się dobrze, a resztą zajmiemy się my!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

WYPOCZYNEK DLA DZIECI więcej
COGITO specjalizuje się w wypoczynku dla najmłodszych. Organizując kolonie dla dzieci zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i programy, które pozwalają na ogólny rozwój dziecka, jednocześnie zapewniając mu wspaniałą zabawę. Troszczymy się zwłaszcza o dzieci, które po raz pierwszy jadą na kolonie. Specjalnie dla nich i ich rodziców wdrożyliśmy program GWARANCJA AKLIMATYZACJI więcej

WYPOCZYNEK DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI więcej
To nowość w naszej ofercie. Jest to propozycja dla rodziców najmłodszych dzieci, którzy chcieliby stopniowo przyzwyczajać swoje pociechy do udziału w koloniach.
W ciągu dnia dzieci uczestniczą w programie kolonii. Wieczorem wracają do rodziców, mieszkających w tym samym środku. Taka forma wypoczynku pozwala najmłodszym dzieciom na łagodne przejście od wakacji z rodzicami do samodzielnych wyjazdów.

WYPOCZYNEK DLA MŁODZIEŻY w kraju więcej i za granicą więcej
Wakacje to czas na luz, odpoczynek od szkolnych obowiązków, zawarcie nowych przyjaźni, rozwijanie swoich pasji. W naszej ofercie można znaleźć obozy dla aktywnych (z bogatym programem sportowym i najpopularniejszymi wśród młodzieży atrakcjami, takimi jak quady, gokarty, parki linowe itp.), wyjazdy wypoczynkowe, obozy zagraniczne oraz kursy językowe, prowadzone przez native speakerów.


KONTAKT Z NAMI
Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o., 01-875 Warszawa, ul. Zgrupowania AK "Żmija" 4/3
ZAPRASZAMY PN-PT W GODZ. 11.00 - 17.00, TEL. 530-438-909 oraz 22 838-20-61

Telefon Interwencyjny 24h w czasie wyjazdów - 693-499-266

Nr konta bankowego: Santander Bank Polska S.A. 76 1910 1123 0200 0985 2121 0001
Dla przelewów z zagranicy: IBAN: PL76191011230200098521210001, kod SWIFT/BIC: WBKPPLPP

NIP 527 21 62 854

strona internetowa: www.obozy.pl
e-mail:e-mail: biuro@obozy.pl

Nad spokojnym wypoczynkiem Klientów COGITO czuwają:

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej