COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00


Zwiń

O firmie, kontakt

COGITO - najciekawsze kolonie i obozy młodzieżowe - rezerwacje on-line.

Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnej organizacji imprez wypoczynkowych i turystycznych od 1998 roku. Nasza specjalizacja to poznawcza i inspirująca kreatywność turystyka i wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Oferujemy więc różnorodne programy zarówno w okresie szkolnym (wycieczki szkolne, zielone szkoły), jak i wakacyjnym (kolonie i obozy młodzieżowe, kolonie z rodzicami).

Nasze atuty to:

 • Pasja i Zaangażowanie: Turystyka dla dzieci i młodzieży to nasza pasja, której oddajemy się całym sercem, co przekłada się na zaangażowanie w profesjonalne organizowanie imprez turystycznych.
 • Bezpieczeństwo: Centrum Kolonii i Obozów COGITO kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo uczestników, co daje rodzicom pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach.
 • Ogólny Rozwój Dziecka: Dążymy do tego, aby każdy wyjazd z nami pozwalał na ogólny rozwój dziecka, poprzez wspaniałą zabawę połączoną z poznaniem piękna naszego kraju i uzyskiwaniem nowych umiejętności.
 • Różnorodność Oferty: Dbałość o różnorodność oferty sprawia, że każdy klient może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od wieku, czy zainteresowań.
 • Śledzenie Trendów: Jako doświadczony organizator, Cogito aktywnie analizuje potrzeby i trendy wśród młodego pokolenia, co pozwala na dostosowywanie programów do aktualnych oczekiwań.
 • Zadowolenie Klientów: Najważniejszą nagrodą dla nas jest uśmiech dzieci i zadowolenie Rodziców, co podkreśla profesjonalizm i skuteczność w organizacji imprez. W każdej z ofert znajdują się więc ankiety wypełniane przez dzieci po imprezach oraz zbiorcze wyniki opinii.

Jednak najważniejszym priorytetem COGITO jest dbałość o bezpieczeństwo uczestników imprez. Skutkuje to szczególną uwagą w następujących kwestiach:

  • Profesjonalna opieka wychowawcza: Centrum Kolonii i Obozów COGITO zatrudnia doświadczoną kadrę, która jest odpowiednio przeszkolona w zakresie pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa dzieci. Każdy z opiekunów jest zaangażowany w tworzenie bezpiecznego środowiska, w którym dzieci mogą rozwijać się i cieszyć z wakacyjnych atrakcji.
  • Przemyślane procedury bezpieczeństwa: Cogito dokładnie opracowuje i przestrzega procedur bezpieczeństwa podczas każdej imprezy. To obejmuje zarówno kwestie związane z transportem, jak i organizacją aktywności oraz czasu wolnego. Przemyślane procedury mają na celu eliminowanie potencjalnych zagrożeń i zapewnienie spokojnej głowy rodzicom.
  • Monitoring i nadzór 24/7: Podczas wyjazdów, Centrum Kolonii i Obozów COGITO utrzymuje stały monitoring i nadzór nad uczestnikami. Dzięki temu szybko można reagować na ewentualne sytuacje awaryjne oraz zapewnić ciągłą opiekę przez całą dobę.
  • Bezpieczne miejsca zakwaterowania i atrakcji: Dbałość o bezpieczeństwo obejmuje również staranne wybieranie bezpiecznych miejsc zakwaterowania oraz atrakcji. Cogito współpracuje wyłącznie z partnerskimi obiektami spełniającymi najwyższe standardy bezpieczeństwa, co stanowi dodatkową gwarancję ochrony uczestników.
  • Komunikacja z Rodzicami: Centrum utrzymuje stałą komunikację z Rodzicami podczas trwania wyjazdu.

Dbałość o bezpieczeństwo dzieci to priorytet Centrum Kolonii i Obozów COGITO, co sprawia, że każdy wyjazd staje się nie tylko pełen przygód, ale również bezpieczny i odpowiednio nadzorowany przez doświadczonych opiekunów. Dodatkowo PROGRAM GWARANCJA AKLIMATYZACJI skierowany do rodziców najmłodszych dzieci, które po raz pierwszy wyjeżdżają na kolonie, czyni pierwszy wyjazd dziecka na kolonie mniej ryzykownym finansowo dla rodziców.   

Więc, drogi Kliencie, teraz spokojnie odpręż się i odpocznij, bo o Twoją pociechę dbamy całym sercem!    

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

WYPOCZYNEK DLA DZIECI więcej
COGITO specjalizuje się w wypoczynku dla najmłodszych. Organizując kolonie dla dzieci zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i programy, które pozwalają na ogólny rozwój dziecka, jednocześnie zapewniając mu wspaniałą zabawę. Troszczymy się zwłaszcza o dzieci, które po raz pierwszy jadą na kolonie. Specjalnie dla nich i ich rodziców wdrożyliśmy program GWARANCJA AKLIMATYZACJI więcej

WYPOCZYNEK DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI więcej
To nowość w naszej ofercie. Jest to propozycja dla rodziców najmłodszych dzieci, którzy chcieliby stopniowo przyzwyczajać swoje pociechy do udziału w koloniach.
W ciągu dnia dzieci uczestniczą w programie kolonii. Wieczorem wracają do rodziców, mieszkających w tym samym środku. Taka forma wypoczynku pozwala najmłodszym dzieciom na łagodne przejście od wakacji z rodzicami do samodzielnych wyjazdów.

WYPOCZYNEK DLA MŁODZIEŻY w kraju więcej i za granicą więcej
Wakacje to czas na luz, odpoczynek od szkolnych obowiązków, zawarcie nowych przyjaźni, rozwijanie swoich pasji. W naszej ofercie można znaleźć wyjazdy wypoczynkowe, obozy dla aktywnych z bogatym programem sportowym i najpopularniejszymi wśród młodzieży atrakcjami, takimi jak aquaparki, gokarty, parki rozrywki (Energylandia, Suntago, Tatralandia, Heide Park itp.), obozy zagraniczne oraz kursy językowe, prowadzone przez native speakerów.

PÓŁKOLONIE WYCIECZKOWE W WARSZAWIE więcej
To nowa forma wypoczynku w miejscu zamieszkania dzieci. Ferie zimowe dla warszawskich dzieci z codziennymi wycieczkami poza granice miasta! Codziennie coś nowego, codziennie coś innego, codziennie mnóstwo zabawy!

ZIMOWISKA więcej
Wysłanie dziecka na zimowisko to często nowe doświadczenie, jakże odmienne od kolonii letnich. Zimowa aura sprzyja zdrowej aktywności fizycznej, stwarza okazję do samodzielności i rozwijania umiejętności społecznych. Podczas pobytu na zimowisku młody człowiek zyskuje okazję do nawiązywania nowych przyjaźni oraz poszerzania horyzontów poprzez udział w różnorodnych zajęciach. Dzieci uczą się współpracy, samodzielności i radzenia sobie w grupie, zwłaszcza podczas zabaw na świeżym powietrzu.

INFORMACJE O FIRMIE:

Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o.
ul. Zgrupowania AK "Żmija" 4/3, 01-875 Warszawa
NIP 527-21-62-854 REGON 013175241
KRS 0000116266 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy
XII Wydział Gosp. Krajowego Rejestru Sądowego

tel. 22 838 20 61, 530 438 909,   e-mail: biuro@obozy.pl

Numery telefoniczne placówek kolonijnych (czynne w czasie kolonii, z wyłączeniem dni transportowych): COGITO NON STOP
Telefon Interwencyjny 24h w czasie wyjazdów: 693-499-266

Nr konta bankowego: Santander Bank Polska S.A.
76 1910 1123 0200 0985 2121 0001

Dla przelewów z zagranicy:
IBAN: PL76191011230200098521210001,
kod SWIFT/BIC: WBKPPLPP

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki prowadzonego przez Marszałka Woj. Mazowieckiego - Nr rej. 0402:
Posiadamy gwarancję ubezpieczeniowš Signal Iduna Polska  NR M 520814
Posiadamy rekomendację Warszawskiej Izby Turystyki oraz Polskiej Izby Turystyki.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej