COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00


Zwiń

Nasza kadra

Przedstawiamy naszą kadrę obozową – osoby sprawdzone, kompetentne, posiadające wszystkie wymagane uprawnienia i kwalifikacje oraz cieszące się sympatią naszych kolonistów i obozowiczów. Kadrę stanowią osoby odpowiedzialne, mogące pochwalić się doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie tylko w wakacje :) Zaangażowanie, kreatywność, ale przede wszystkim dbałość o bezpieczny i ciekawy wypoczynek Państwa dzieci to wspólna cecha naszej kadry!


Magdalena Schab
Magdalena Schab

Magdalena Schab- absolwentka Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Instruktor pływania, ratownik WOPR, wielka miłośniczka sportów wodnych. Pływanie to jej pasja i jest szczęśliwa, iż może przekazywać ją innym. Nigdy się nie nudzi, bardzo lubi różnorodność, chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami, a jej jedyne uzależnienie to ruch. Zimą wolny czas spędza na stokach, latem zaś na wycieczkach kajakowych. Lubi pracę z dziećmi w każdym wieku, łatwo nawiązując z nimi kontakt. Na naszych koloniach i obozach pełni funkcję wychowawcy.

Miłka Wolska
Miłka Wolska

Absowlwentka Wydziału Prawa i Administracji na Politechnice Warszawskiej.
Miłośniczka dzieci i pracy z nimi, cierpliwa, opiekuńcza i troskliwa. Charytatywnie pracuje w świetlicy przy fundacji "Otwarte Drzwi", gdzie pomaga w nauce dzieciom z rodzin wielodzietnych i patologicznych. Lubi pomagać innym i czuć że jest potrzebna.
Doświadczona w wyjazdach kolonijnych z dziećmi o różnym stopniu trudności wychowawczych. Wyjeżdżała na na kolonie i zimowiska organizowane przez jedną z fundacji oraz od trzech lat z COGITO.

Agata Lach
Agata Lach

Agata Lach – studentka Kulturoznawstwa (specjalizacja Organizator-Promotor Widowisk) na Uniwersytecie Śląskim. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, zarówno w czasie roku szkolnego, jak i podczas ferii i wakacji. Wolny czas spędza z gitarą w ręku, na wędrówkach i biwakach. Żywiołowa i energiczna, zna wiele zabaw, gier i piosenek, które umiejętnie wykorzystuje w pracy ze swoimi podopiecznymi. Miłośniczka teatru, dobrej książki oraz muzyki.

Kinga Hankus
Kinga Hankus

Ukończyła studia licencjackie Animacja społeczno - kulturalna z edukacją kulturalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (filia Cieszyn). Obecnie jest na finiszu studiów magisterskich o dwóch kierunkach: Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza oraz Edukacja kulturalna. Uwielbiam twórczo spędzać czas z dzieciakami i młodzieżą. Nie lubi się nudzić :) Wiele lat była członkiem amatorskiej grupy teatralnej dlatego uwielbia teatr. Lubi taniec, dlatego w wolnym czasie uczestniczy w zajęciach zumby. Najważniejsze jest dla niej zadowolenie i uśmiech dziecka. Często wspólnie z grupami z którymi pracuje ustala plan działania - każdy powinien dorzucić jakaś cegiełkę w działania :)

Paweł Raszkowski
Paweł Raszkowski

Nauczyciel ekonomii, z wyboru a nie z przymusu. Zajęcia prowadzi niekonwencjonalnie, czym przyciąga rzeszę słuchaczy. Miłośnik morza i słońca, aktywnie spędzający czas z młodzieżą, zaangażowany i oddany podopiecznym. Znakiem rozpoznawczym jest nieustający uśmiech i optymizm, którym zaraża innych.

Małgorzata Marek
Małgorzata Marek

Ukończyła studia geograficzne o specjalności turystyka. Na co dzień pracuje jako nauczyciel w jednej z warszawskich szkół podstawowych. Jej pasją od dziecka były podróże w dalekie zakątki świata, odbywane poprzez przekręcanie globusa oraz wertowanie kart atlasu. Ta pasja pozostała również do dzisiaj, uwielbia podróże małe i duże, które są najlepszą formą edukacji. Niezmiernie cieszą Małgorzatę wycieczki po Polsce, a w szczególności do Trójmiasta, w Góry Świętokrzyskie, Sudety oraz na Roztocze. W wolnych chwilach szkoli naukę angielskich idiomów oraz oglądaa katastrofy w przestworzach Jest osobą komunikatywną, bardzo łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi i młodzieżą. Na koloniach najważniejsze dla niej jest to, aby każdy czuł się zadowolony, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy powinni wrócić szczęśliwi z pięknymi wspomnieniami.

Kamila Jabłońska
Kamila Jabłońska

Ukończyła Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Łódzkim. Jest oligofrenopedagogiem oraz terapeutą wczesnego wspomagania. Pracuje w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w okolicach Gdańska, z dziećmi ze sprzężoną niepełnosprawnością. Jest osobą pogodną, empatyczną, pasjonuje się swoją pracą, która jest dla niej źródłem radości i satysfakcji. W każdej wolnej chwili czyta książki lub spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.

Sandra Rokowska
Sandra Rokowska

Sandra Rokowska- absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na ATH w Bielsku- Białej, oraz pedagogiki specjalnej na UP w Krakowie. Od roku jestem wychowawcą najmłodszej grupy w Publicznym Przedszkolu w Krakowie. Z dziećmi pracuję od 10 lat, wcześniej jako wolontariusz na półkoloniach, animator na weselach, wychowawca kolonijny. Kocham czytać książki w towarzystwie mojego kota. Uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia liczę na to, że nasze wakacje będą pełne przygód :)

Małgorzata Rudewicz
Małgorzata Rudewicz

Małgorzata Rudewicz- z wykształcenia pedagog specjalny(specjalność: oligofrenopedagog), obecnie studentka studiów magisterskich na kierunku Pedagogika (specjalność: opiekuńczo-wychowawcza z profilaktyką uzależnień) UMK w Toruniu. Wolontariuszka Stowarzyszenia "Jestem" w Toruniu. Uwielbiam bawić się z dziećmi oraz łatwo nawiązuję z nimi kontakt. Pomagam osobom niepełnosprawnym oraz innym osobom, którzy potrzebują pomocy. Jestem miłą i kulturalną osobą.

Małgorzata Szymczak-Grześkowiak
Małgorzata Szymczak-Grześkowiak

Małgorzata Szymczak-Grześkowiak - Wszechstronny nauczyciel uczący w szkole podstawowej jak i ponadgimnazjalnej, przedmiotów ścisłych jak i zawodowych. Ukończone m.in. kierunki edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika resocjalizacyjna i opiekuńczo-wychowawcza. Kocham pracować z dziećmi i młodzieżą, wymyślać kreatywne zajęcia, pomagać i pracować jako animator zabaw dla dzieci. Uwielbiam zwierzęta i dobrą książkę a także nowe technologie. Wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Zapraszam do wspólnej wakacyjnej przygody;-)

Magdalena Sobol
Magdalena Sobol

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyłam tam studia pierwszego stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i korekcyjna. Obecnie kontynuuję naukę na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Od roku jestem wychowawcą w przedszkolu państwowym w okolicach Warszawy. Uwielbiam pracę z dziećmi a także spędzanie czasu z nimi. Każdy ich uśmiech jest dla mnie cennym prezentem oraz ich wielką wdzięcznością i miłością do mnie. Jestem pedagogiem z powołania. Każdy dzień pracy z dziećmi daje mi ogrom satysfakcji a także wielką radość.

Brygida Cicholska
Brygida Cicholska

Brygida Anna Cicholska- doświadczony nauczyciel, wychowawca i pedagog w szkole podstawowej. Wieloletni kierownik kolonii i obozów dzieci i młodzieży w Polsce. Swoje doświadczenie zawodowe z dziećmi wzbogaca o zajęcia świetlicy popołudniowej Ośrodka Wsparcia działającego przy MOPS. Chętnie angażuje się w wolontariat pomagając starszym, chorym i samotnym osobom. Bardzo dobra współpraca z rodzicami i pomoc w trudach wychowania dziecka była od zawsze bardzo ważna. Zdrowie i bezpieczeństwo w pracy z dziećmi to najważniejsze priorytety. Prywatnie - mama dorosłego syna. Lubi sport, bieganie, taniec, wycieczki i ... radość życia :-) 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej