COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

BAŁTOWSKA INTEGRACJA - ZWIEDZANIE

Bałtowski Jura Park zaprasza na jednodniową wycieczkę integracyjną wszystkich, którzy chcą poznawać się w sposób aktywny i edukacyjny. Czekają na Was ciekawe zajęcia i atrakcje do wyboru. Jeśli interesuje Was historia świata musicie zobaczyć wszystkie dinozaury i budowle w pomniejszeniu! Będziecie mogli uczestniczyć w zajęciach kreatywno-edukacyjnych o pszczołach. Możecie wybrać się razem z nami na grę terenową, czyli tzw. aktywne zwiedzanie. Do wyboru macie również spływ kajakowy oraz wspinaczkę po skałkach. Podejmijcie wybór i zapraszamy do nas! Gwarantujemy świetnie spędzony czas!

bałtów 4.jpg
bałtów 5.jpg
bałtów 6.jpg

PROGRAM:

CZAS NA WPINKĘ (czas zajęć 2-2,5 godz. grupa 10 osób)

WPINKA to Rejon Wspinaczkowy Przełomów Kamiennej, który oferuje znakomite warunki do uprawiania wspinaczki skałkowej. Aby „pionowe wyzwania” stanowiły jedną z szeregu atrakcji projektu Bałtów Aktywnie, zamierzamy przybliżyć jego walory oraz stworzyć każdemu turyście warunki do „wbicia się w ścianę”, udostępniając na miejscu profesjonalny sprzęt do wspinaczki oraz trasy wspinaczkowe o różnym stopniu trudności. Rejon Wspinaczkowy Przełomów Kamiennej to kilka już eksplorowanych skałek oraz kilka kolejnych, które będą sukcesywnie oddane do użytku wspinaczom. Spośród wapiennych skałek „Małego Ojcowa” w Podgrodziu najbardziej znana jest, licząca 16 metrów wysokości Skała Nihilistów, która została wyposażona w punkty do asekuracji i stanowiska zjazdowe. Z dwóch bałtowskich Siekaczy Dinozaurów, także wapiennych, lewy posiada punkty do asekuracji i stanowiska zjazdowe, a prawy tylko stanowiska zjazdowe.

ZWIEDZANIE

  • JURAPARK Wzdłuż blisko kilometrowej ścieżki dydaktycznej znajduje się blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Cała trasa została podzielona na okresy geologiczne, dzięki czemu możemy chronologicznie poznawać burzliwą historię rozwoju życia na naszej planecie. Na terenie parku znajduję się Muzeum Jurajskie, plac zabaw oraz Gondwana -miejsce pełne aktywnych zabaw przybliżających dzieciom wiedzę na temat prac paleontologicznych.
  • Zwierzyniec Bałtowski to malowniczy park safari, w którym znajdziesz kilkadziesiąt gatunków zwierząt zarówno tych rodzimych jak i egzotycznych przedstawicieli z innych kontynentów. Możemy je obserwować na wyciągnięcie ręki. Od naszego przewodnika dowiecie się wielu ciekawostek o zwyczajach tutejszych zwierząt.
  • Polska w miniaturze to park miniatur uformowany na kształt Polski. Obszar o powierzchni ok. 1 hektara z zaznaczonymi głównymi rzekami, jeziorami, krainami geograficznymi, 48 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne powstałe na przestrzeni 500 lat, a znajdujące się obecnie w granicach Polski.

 

Cennik

Ilość osób Cena od
20+2 os.bezpł. kalkulacja na życzenie
40+4 os.bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

-przejazd busem/autokarem, -realizację programu, -ognisko z kiełbaskami, -osoby opieki bezpłatnie, -ubezpieczenie

Cena nie zawiera

Podobne wycieczki

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej