COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

KOLONIA PIENINY I 3 AQUAPARKI

kolonia-pieniny-i-3-aquaparki-338-3.jpg

9 - 13 lat

od 1749.00 PLN

Ekstra kolonia w Pieninach i na Słowacji!

  • Wycieczki na Słowację – Tatralandia i Aquacity Poprad. Wycieczka do Energylandii!
  • Wszystkie bilety w cenie!
  • Basen na terenie ośrodka!
  • Hotel 2*, pokoje w większości 2-osobowe (możliwość rezerwacji takiego pokoju).

Dla chętnych spływ Dunajcem, wejście na Trzy Korony, wycieczka na Zamek Dunajec.

Jeśli kochasz wodne szaleństwo i Aquaparki są Twoim ulubionym miejscem, to właśnie dla Ciebie mamy niesamowitą propozycję! Wyrusz z nami w podróż pełną wodnych przygód! Odwiedzimy aż 3! niesamowite Aquaparki i Parki Rozrywki: Energylandię, Tatralandię oraz Aquacity w Popradzie! A jeśli masz ochotę na jeszcze więcej emocji, czeka na Ciebie możliwość uczestnictwa w raftingu lub spływie flisackim!

Każdy dzień będzie pełen niezapomnianych emocji i wrażeń! Nie zapomnij zabrać ze sobą kilka kompletów strojów kąpielowych – przydadzą się!

A co najlepsze – wszystkie bilety są wliczone w cenę! Skorzystaj z bogatej oferty Aquaparku Tatralandia i Aquacity na Słowacji, a także wejdź do magicznego świata Energylandii, gdzie czekają na Ciebie ekscytujące przejażdżki i wiele innych atrakcji!

Program

 • Energylandia – tamtejsza strefa wodna to powierzchnia aż 2 hektarów! Tropical Fun jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce. A zjeżdżalnia taka jak Exotik Fun jest jedyna w kraju! Do dyspozycji jest aż 150 pontonów 1- i 2-osobowych oraz ogromna plaża z leżakami. Najnowsza otworzona w 2022 roku strefa Bamboo Bay to kolejne 16 zjeżdżalni! Ponadto Exotic Island, Aqualantis – Królestwo Oceanu, Smoczy Gród oraz Strefa Ekstremalna! Kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5G! W tej strefie bezsprzecznie królują Hyperion – najwyższy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Water Coaster Speed – światowy rekordzista wśród wodnych Roller Coasterów.
 • Tatralandia – jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie również egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, który przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. REWELACJA to za mało powiedziane! Uwaga: wymagany paszport lub dowód osobisty. 
 • Aquacity w Popradzie – 350 atrakcji wodnych – baseny Blue Sapphire, Blue Diamond, Jacuzzi Treasure Island, Fire&Water, zjeżdżalnie Kamikadze, Twister, Czarna Dziura i wiele innych! Czy ktoś z Was próbował już Aquazorbingu? Uwaga: wymagany paszport lub dowód osobisty. 
 • Wycieczka rowerowa – będziemy podziwiać malownicze krajobrazy Pienin, kręcić kilometry wzdłuż brzegów jeziora Czorsztyńskiego po świetnie przygotowanych ścieżkach rowerowych.
 • Zapora w Niedzicy – punkt widokowy, którego nie sposób ominąć będąc w Niedzicy. Stąd można podziwiać wspaniały widok na zamek w Niedzicy oraz – w oddali na przeciwległym brzegu – ruiny zamku w Czorsztynie. Przy dobrej pogodzie na horyzoncie dostrzec można zarys Tatr Słowackich!
 • Kąpiele w basenie letnim – na terenie ośrodka oraz na kąpielisku w Jeziorze Czorsztyńskim (zależne od decyzji władz gminy).
 • Gra terenowa – tajemnicza mapa, kilka zadań oraz rywalizacja sprawią, że każdy z Was zapamięta tę grę na długo. Gdzieś w Niedzicy Janosik ukrył swoje skarby...
 • Podchody – obozywy klasyk, ale wieczorem jest jeszcze ciekawiej! Zachód słońca w górach? Dajcie się wkręcić!
 • Kręgielnia – turniej drużyn.
 • Mini golf – gra nie wymagająca pośpiechu. Tu liczy się precyzja i liczba wykonywanych przez zawodnika uderzeń.

Dla chętnych:

 • Wyprawa na najwyższy szczyt Pienin – Trzy Korony – to jedno z najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc w Pieninach. Z platformy widokowej rozpościera się wspaniały widok na Pieniński Przełom Dunajca, Pieniński Park Narodowy, ale także na Tatry, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki i Magurę Spiską. 
 • Zamek Dunajeczwiedzanie zakamarków, które posłużyły za plan do nakręcania serialu ,,Wakacje z Duchami". Zobaczymy m.in. studnię, do której – według legendy – wpadła Brunhilda i lochy, w których więziony był zbójnik Janosik.
 • Spływ flisacki – spływ przez pieniński przełom Dunajca to jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji Podhala. Rwąca rzeka, cudowne widoki na Trzy Korony oraz flisackie opowieści składają się na niezapomnianą przygodę. Dopływamy do Szczawnicy – jak starczy czasu, trochę tu pobędziemy na zakupy pamiątek lub lody :)
 • Rafting po Dunajcu – nie ma drugiej takiej atrakcji w Europie, po lewej stronie Polska, po prawej Słowacja! Osiemnaście kilometrów na fali Dunajca wśród pionowych, wapiennych skał oraz malowniczej pienińskiej przyrody. Spływ odbywa się w asyście ratowników WOPR na profesjonalnych rafting’owych pontonach.

  PONADTO:

 • Rozgrywki sportowe: piłka nożna i siatkowa.
 • Salon gier – bilard, ping pong, piłkarzyki.
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka.
 • Balonowe bombardowanie, czyli nie ma nudy! Drużyny kilkuosobowe, balony z wodą, siatka oraz ręczniki. Tyle jest potrzebne do odjechanej gry, w którą bawi się cały świat! Będziecie pękać, jak balony, tyle że ze śmiechu!

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


OPINIE uczestników - TO NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE, LICZYMY NA WASZE ZADOWOLENIE, KTÓRYM BĘDZIEMY MOGLI SIĘ Z WAMI PODZIELIĆ W KOLEJNYM ROKU :) ZAPRASZAMY!

 

Program fakultatywny

Zakwaterowanie

Niedzica leży nad Zalewem Czorsztyńskim, wokół którego znajdują się takie atrakcje jak ruiny zamku w Czorsztynie, góra Wdżar pochodzenia wulkanicznego, zapora Zbiornika Czorsztyńskiego wraz z elektrownią oraz osada turystyczna w Kluszkowcach z muzeum etnograficznym. Rejony te słyną przede wszystkim z pięknej przyrody Pienińskiego Parku Narodowego. Naprawdę, warto tu przyjechać!

Hotel PIENINY** – położony wśród zieleni, w niewielkiej odległości od Jeziora Sromowieckiego i niedzickiego Zamku Dunajec. Oferuje pokoje 2-3-osobowe (możliwość rezerwacji pokoju 2 os) z łazienką i TV. Do dyspozycji gości bogata infrastruktura sportowo-wypoczynkowa: boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kort tenisowy, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw, trampolina, stoły do tenisa stołowego, salon gier, bilard, air hokej, dart, piłkarzyki, kręgielnia, wypożyczalnia rowerów, miejsce na organizację ogniska, basen letni.

ROZKŁAD JAZDY:

Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły*

Turnus:

1). 03.07-12.07.2024
2). 13.07-22.07.2024
3). 23.07-01.08.2024
4). 02.08-11.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
 • Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

03-07-2024

12-07-2024

01NSCZ/24

2899.00

3399.00

rezerwuję

13-07-2024

22-07-2024

02NSCZ/24

3399.00

rezerwuję

23-07-2024

01-08-2024

03NSCZ/24

3399.00

rezerwuję

02-08-2024

11-08-2024

04NSCZ/24

3399.00

rezerwuję

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser), śniadania w formie bufetu. Suchy prowiant w miejsce obiadu w dniach wycieczkowych. Pierwszy posiłek: ciepła kolacja, ostatni: śniadanie + suchy prowiant.
 • Bilety wstępu do Tatralandii, Ebergylandii i Aquacity Poprad.
 • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
 • Opiekę wychowców i instruktorów.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej