COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

MUSZYNA wSPAniała

spa-wellness-227-6.jpg

7 - 13 lat

od 1749.00 PLN

Ruszamy do świata zabawy i fantastycznych pomysłów!

 • Wasze własne SUPER pamiątki z wakacji!
 • Wełniaczki i Rezydencja dla lalek.
 • Ogrody Zmysłów i wycieczka do Krynicy.

 Zrób własną przytulankę i brokatowy tatuaż!
 Baseny na Węgrzech i ENERGYLANDIA!

Unikalna kolonia stworzona specjalnie dla wyjątkowych dziewczyn!
Chcemy, aby każda z Was poczuła się jak prawdziwa, wytworna dama. Dowiecie się, jak dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Poza tym, będą szalone fryzury, kąpiele w miasteczku wodnym, wycieczka do Krynicy Górskiej  i duuużo dobrej zabawy! Zapoznamy Was też z modną formą rekreacji i wypoczynku w terenie – Nordic Walking, dzięki czemu spacery po górach nie będą straszne nikomu. W zaprzyjaźnionym ośrodku czeka na Was MIASTECZKO WODNE z basenami ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzikiem i ścieżką zdrowia.
Warto również odwiedzić Miszkolc-Tapolca na Węgrzech – kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową! Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Albo może dasz się porwać do Energylandii? A do tego ciekawy program animacyjny, który przeniesie wszystkich na towarzyskie salony! Bez Ciebie nie jedziemy!

Program

"MODA i URODA" :
Brokatowe tatuażea może piękne wzory malowane henną na dłoniach? Do wykorzystania wiele ciekawych szablonów.
Trendsetterka – trudne słowo, ale łatwe działanie! Same stworzycie biżuterię oraz ozdoby do włosów. A może wyznaczycie nowy trend w modzie?
Aqua aerobic – jeśli lubicie wodę i aktywne spędzanie czasu to zapraszamy na zajęcia z wodnej gimnastyki. Poćwiczymy w rytm muzyki, bo Aqua Aerobic  to forma aktywności przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku czy umiejętności pływackich!
Tęczowe paznokcie – malowanie lakierami w kolorach tęczy. Skorzystamy z szablonów, odkryjemy nowe wzory, dowiemy się jak dbać o paznokcie, aby były piękne.
Malowanie buziek – to będzie zabawa! Same musicie spróbować swoich sił i zamienić się w wizażystki!
Szalone fryzury – wiemy, że "Kreatywna" to Wasze drugie imię! Zróbmy więc salon fryzjerski, a w nim powstaną bajkowe, fantastyczne, magiczne fryzury!

"JESTEM KREATYWNA" :
Moja własna Przytulanka – która z Was nie marzyła o wykonaniu własnej maskotki? To będzie lalka, podusia czy macie własny pomysł?
Robimy pompony! – pokażemy Wam jak wykonać jedno i wielokolorowe pompony, a z nich breloczki, bransoletki, kolczyki.....
Wełniaczki – zrobicie wełniane ludziki. Świetny pomysł na zawieszkę do plecaka lub... zakładkę do książki.
Ramka na zdjęcie – to wspaniała pamiątka z wyjazdu na kolonię. Dizajnersko ją ozdobimy, sprawdzimy jak jesteśmy kreatywne, stworzymy wspaniałe dzieło.
Niech poczta nie zwleka, mój list czeka! – W tym roku pozdrowienia z gór wyślecie pocztą, a nie SMS-em.

• Wycieczka do Krynicy – perełki polskich uzdrowisk. Wjedziemy na Górę Parkową pierwszą w Polsce koleją linowo-terenową, przejdziemy ścieżkami rozległego Parku Zdrojowego.  Dla chętnych i odważnych zjazdy gawitacyjne Rajskimi Zjeżdżalniami lub na Zjeżdżalni Pontonowej. Dla najmłodszych  - spokojna fala o łagodnych skrętach (dodatkowo płatne). Do tego retro rowery lub muzyczna lawka oraz wystawa "Wehikuł czasu". Pospacerujemy słynnym krynickim deptakiem, a na koniec poznamy smak wód mineralnych w ogromnej pijalni wody.
• Ogrody Sensoryczne – największe w kraju Ogrody Zmysłów, w których różnorodność roślin ozdobnych i drzewek owocowych przeplata się z pięknem otaczających je gór. Urokliwie położony teren to wizytówka Muszyny – tu odpoczynek połączymy z edukacją. Dostępne są strefy: zdrowia, zapachu, dźwięku, smaku, wzroku oraz baśni i legend o Muszynie.
Ogrody Magiczne – to kolejna przyrodnicza atrakcja w Muszynie, która przyciąga co roku rzesze turystów. Ogrody stworzone zostały na wzór antycznych ogrodów greckich, a podziwiać w nich można również wiele egzotycznych ptaków oraz ukochane przez wszystkich alpaki.
• Pijalnia wód leczniczych „Antoni” – wody bogate w magnez oraz inne pierwiastki pozytywnie oddziałują na przemianę materii i układ trawienny. Ale to nie jedyne źródełko zdrowej wody w Muszynie – czy odnajdziemy wszystkie?
• Dla chętnych, aktywnych i ciekawych – zdobywamy Górę Malnik z najpiękniejszym widokiem na Beskidy i Tatry.
• Tężnia solankowa – co to takiego?
• Dodatkowo dla chętnych: baseny termalne na Węgrzech, Energylandia, program Active Max lub Ninja Fun Park.

Dla chętnych za dopłatą "Pakiet DEKORATORKA" – 220 PLN
• Rezydencja dla lalek – sklejanie makiety rezydencji dla lalek przygotowanej z cienkiej sklejki. Meble do składania, materiały do urządzenia domu – kolorowe farby, tapety, a może okleina... Gotowy, samodzielnie wykonany, jedyny w swoim rodzaju domek dla lalek będziesz mogła zabrać do domu!
• Projekt: dekoracja! – kolorowe farby, tapety, a może okleina...? To Ty zdecydujesz, jak i czym udekorujesz swój domek!
• Perfekcyjna pani w... domku – tworzenie mebelków i wyposażanie swojego domku. Ty tu urządzisz!
• Wykonywanie naturalnej biżuterii i decoupage'u. 

PONADTO:

 • Kąpiele w basenie na terenie ośrodka.
 • Rozgrywk sportowe: ping-pongowe, korzystanie z boisk sportowych.
 • Ognisko z kiełbaskami oraz nauka belgijki.
 • Gry sportowe – siatkówka, koszykówka, ping-pong, frisbee, ringo i limbo!
 • Zabawy integracyjne. Mini olimpiada kolonijna.

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

  OPINIE uczestników


  Program kolonii/obozu   .....................................................................................98,1%

  Zakwaterowanie               .......................................................................................98,9%

  Wyżywienie                        ............................................................................93,7%

  Opinie zestawione na podstawie ankiet wypełnionych przez uczestników po pobycie.


Prosimy o wybór tylko jednej wycieczki całodniowej z programu fakultatywnego ze względu na ograniczony czas realizacji podstawowego programu kolonii / obozu.

Program fakultatywny

Zakwaterowanie

MUSZYNA to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

Dom Wczasowy SZCZYT to obiekt położony na wzgórzu ponad 500 m.n.pm, z którego rozciągają się ciekawe widoki na miasto Muszynę oraz okalające pasma górskie. U podnóża wzniesienia przepływa potok Szczawnik, wzdłuż którego znajduje się Park Zdrojowy Baszta. W bezpośrednim sąsiedztwie DW Szczyt znajdują się piękne lasy, które zapraszają na piesze wycieczki m.in. w 15 min. można dotrzeć do rezerwatu przyrody Las Lipowy. Na sąsiednim wzgórzu można podziwiać ruiny zamku muszyńskiego.
Zakwaterowanie w pokojach 3-4-5-osobowych, wyposażonych w łazienkę oraz dostęp do telewizji naziemnej. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, gdzie oferowane jest całodzienne wyżywienie.

ROZKŁAD JAZDY:

Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły*

Turnus:

1). 03.07-12.07.2024
2). 13.07-22.07.2024
3). 23.07-01.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
 • Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

03-07-2024

12-07-2024

01MFCZ/24

2899.00

rezerwuję

13-07-2024

22-07-2024

02MFCZ/24

2899.00

rezerwuję

23-07-2024

01-08-2024

03MFCZ/24

2899.00

rezerwuję

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.
 • PROGRAM "GWARANCJA AKLIMATYZACJI" - Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej - niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej