COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

Ten wyjazd jest niepowtarzalny! Dajcie się porwać wodnemu szaleństwu – podczas pobytu odwiedzimy najlepsze Aquaparki i Parki rozrywki – Energylandia, Tatralandia, Termy Chochołowskie. Każdy dzień dostarczy Wam epickiej ilości emocji i wrażeń :) Zabierzcie ze sobą kilka kompletów strojów kąpielowych – przydadzą się ;)
A do tego – górskie wędrówki, piękne widoki, czyste powietrze i duuużo dobrej zabawy!
Po prostu musicie tam być razem ze swoimi przyjaciółmi! 

W TERMINIE 23.07.-01.08.2024 ZAPRASZAMY TEŻ NA OBÓZ W PIENINACH (NIEDZICA): Tatralandia, Aquacity Poprad, Energylandia! Wszystkie bilety w cenie!
PIENINY I 3 AQUAPARKI – osobna oferta (kliknij tu)

Program

 • Tatralandia – jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie również egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, który przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. REWELACJA to za mało powiedziane! Uwaga: wymagany paszport lub dowód osobisty. 
 • Energylandia – tamtejsza strefa wodna to powierzchnia aż 2 hektarów! Tropical Fun jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce. A zjeżdżalnia taka jak Exotik Fun jest jedyna w kraju! Do dyspozycji jest aż 150 pontonów 1- i 2-osobowych oraz ogromna plaża z leżakami. Najnowsza otworzona w 2022 roku strefa Bamboo Bay to kolejne 16 zjeżdżalni! Ponadto Exotic Island, Aqualantis – Królestwo Oceanu, Smoczy Gród oraz Strefa Ekstremalna! Kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5G! W tej strefie bezsprzecznie królują Hyperion – najwyższy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Water Coaster Speed – światowy rekordzista wśród wodnych Roller Coasterów.
 • Relax na Gubałówce – wjazd kolejką terenową na górę, spacer grzbietem Gubałówki szlakiem do Butorowego Wierchu, skąd roztacza się piękna panorama Zakopanego i Tatr, piesze zejście na dół. Skorzystacie też z atrakcji Adventure Park Gubałówka – do wyboru jedna z 3 atrakcji:
  • Tyrolka – 3 x naj: najwyżej położona w Polsce, najdłuższy, bo 350-metrowy zjazd na Podhalu z widokiem na panoramę Tatr, największa dawka adrenaliny! Czas zajęć: 1 zjazd.
  • Wieża mocy – moc wrażeń dostarczy skok z 12-metrowej wieży na linach. Niezwykłe przeżycie, ogromna frajda! Czas zajęć: 1 skok.
  • Park linowy – stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Czas zajęć: 1 przejście.
 • Termy Chochołowskie – największy kompleks termalny na Podhalu. Znajdziecie tu basenów whirpool z wodą termalną, 1 basen whirpool z wodą solankową, basen zewnętrzny (a w nim m.in. rwąca rzeka, siatkówka i koszykówka wodna, dysze wodne, stanowiska do masażu), dolny basen zewnętrzny (a w nim m.in. rwąca rzeka, wodospad, wulkan, gejzery powietrzne, ściany wodne, siatka do wspinaczki oraz huśtawka wodna), 2-osobową zjeżdżalnię pontonową z cebulą, zjeżdżalnię pontonową o długości 168 m, 2 zjeżdżalnie rodzinne, łaźnię parową dla dzieci, grotę solną oraz plac mokry zewnętrzny dla dzieci. A do tego jest tu basen sportowy wewnętrzny o wymiarach 16x8 m z systemem monitoringu POSEIDON oraz basen pływacki zewnętrzny o wymiarach 25x10 m.
 • Zwiedzanie Zakopanego, a co w programie? – Kto zawitał na Podhale, koniecznie musi poznać zabytki i kulturę regionu. Zaprosimy Was na gwarne, kolorowe Krupówki ze swoimi uroczymi zakątkami, atrakcjami, góralskimi sklepikami, zaprzęgami konnymi, oscypkami. Będzie czas na zakup góralskich pamiątek. Będziemy podziwiać piękne widoki i architekturę miasta, a może nawet zobaczymy Obiekty Skoczni Krokiew? Wybierzemy się także na Jaszczurówkę, gdzie zobaczymy drewniany kościółek projektu Stanisława I. Witkiewicza. Wnętrze zdobią drewniane rzeźby i malowane na szkle stacje drogi krzyżowej. Będąc w Zakopanem koniecznie trzeba zobaczyć najsłynniejsze drewniane wille Atma i Koliba lub chatę Sabały, które są doskonałym przykładem dawnej zabudowy miasta.
 • Spotkania dyskusyjne przy zimnej lemoniadzie – pyszna zimna lemoniada może umilić letnie spotkania, a spotykać się warto, ponieważ w dobie internetu pośród młodych osób często ta forma utrzymywania relacji zanika... Wszystko odbywa się za pośrednictwem czatów, komunikatorów oraz mediów społecznościowych. Ale czy szybko i wygodnie zawsze oznacza dobrze? Zorganizowanie kilku takich spotkań w trakcie obozu pozwoliłoby poruszyć intrygujące tematy, podzielić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.
 • Balonowe bombardowanie, czyli nie ma nudy! – Drużyny kilkuosobowe, balony z wodą, siatka oraz ręczniki. Tyle jest potrzebne do odjechanej gry, w którą bawi się cały świat! Będziecie pękać, jak balony, tyle że ze śmiechu!
 • Festiwal Talentów (nie)Oczywistych – każdy z Was ma wiele talentów, a czy ktoś z Was robi coś niezwykłego? Będziecie mogli przedstawić nam to wszystko, w czym czujecie się najlepsi.
 • Konkurs wiedzy "o wszystkim i o niczym" – czyli najśmieszniejsze pytania i odpowiedzi z jakimi kiedykolwiek się spotkaliście.
 • Dodatkowo dla chętnych: wycieczka wysokogórska.

  PONADTO:

 • Rozgrywki sportowe: kometka, ping-pong, bilard, rzut balonem na odległość.
 • Konkursy, gry planszowe, quizy, wieczór kabaretowy.
 • Wieczory filmowe – dobór filmów w zależności od preferencji zainteresowanych.
 • Dyskoteka, wieczorne ognisko / grill.
 • Uczestnictwo w otwartych imprezach rozrywkowych na terenie Zakopanego (koncerty, plenery itp).


  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


 

OPINIE uczestników


Program kolonii/obozu   ........................................................................................................100%

Zakwaterowanie               ...............................................................................................98,9%

Wyżywienie                        ....................................................................................97,5%

Opinie zestawione na podstawie ankiet wypełnionych przez uczestników po pobycie.

Program fakultatywny

Zakwaterowanie

ZAKOPANEGO reklamować nie trzeba – stolica Tatr co roku odwiedzana jest przez tysiące turystów. Zakopane zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach (kąpielisko "Szymoszkowa"), do Aquaparku, na wiele otwartych imprez muzycznych i filmowych, do bazarków i sklepików z produktami regionalnymi oraz licznych kawiarenek o niepowtarzalnym klimacie.

Willa Tatra to ośrodek atrakcyjnie położony w Olczy – dzielnicy Zakopanego, w odległości ok. 3 km od centrum. Górskie powietrze, piękne widoki na Tatry oraz znakomita lokalizacja to największe atuty naszego ośrodka. Stąd jest zupełnie blisko do wspaniałych podtatrzańskich term! Nieopodal mieści się restauracja McDonalds, park oraz ogólnodostępna siłownia. Do dyspozycji uczestników ośrodek oddaje pokoje 3-4-5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV, a także balkonami, z których rozpościerają się widoki na panoramę Tatr. Uczestnicy będą mogli korzystać także z: jadalni serwującej domowe posiłki, sali rozrywkowej z bilardem, piłkarzykami i stołem do ping-ponga. W całym budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).

ROZKŁAD JAZDY:

Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły*

Turnus:

1). 13.07-22.07.2024
2). 23.07-01.08.2024
3). 02.08-11.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
• Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

13-07-2024

22-07-2024

02ZWCZ/24

3089.00

rezerwuję

23-07-2024

01-08-2024

03ZWCZ/24

3089.00

rezerwuję
W TERMINIE 23.07.-01.08. ZAPRASZAMY TEŻ NA OBÓZ 3 AQUAPARKI DO NIEDZICY https://www.kolonie.net.pl/oboz-pieniny-i-3-aquaparki

02-08-2024

11-08-2024

04ZWCZ/24

2849.00

3089.00

rezerwuję

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.
 • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
 • Bilety wstępu na wszystkie atrakcje.
 • Opiekę wychowawców, instruktorów, przewodnika, opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej