COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

LEPTOKARIA to miejscowość położona u stóp Olimpu wzdłuż brzegu Morza Egejskiego. Ze względu na liczne kluby, dyskoteki i kawiarnie jest jednym z najpopularniejszych kurortów Riwiery Olimpijskiej. Dodatkowo turystów przyciąga krystalicznie czysta woda, z piękną piaszczysto - żwirową plażą. Wszystko to sprawia, że Leptokaria staje się wymarzonym miejscem na letni wypoczynek.

Program

1 dzień: wyjazd autokaru według rozkładu  (wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych), przejazd przez Polskę.
2 dzień: przejazd przez Słowację, Czechy, Węgry, Serbię.
3 dzień: przyjazd do Leptokarii w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Grecji – obiad.
4—10 dzień: pobyt w Grecji. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:
- MITYCZNA WYCIECZKA DO PARKU NARODOWEGO GÓRY OLIMP - wycieczka idealna dla miłośników niesamowitych górskich krajobrazów. Będziecie mieli wyjątkową okazję przechadzać się po miejscach, którymi dawnej przechadzał się Zeus. Spacer rozpoczniecie z miasteczka Litochoro, które zaprowadzi was do Wodospadu Zeusa przez kanion rzeki Enipeas.
- GRECKI WIECZÓR - καλό πρωί (kalimera), καληνύχτα (kalinichta) – czyli krótka lekcja j. greckiego :) Nauczycie się tańczyć Zorbę i poznacie  trochę ciekawostek związanych z tradycjami greckimi.
- WYCIECZKA PALEOS PANTELEIMONAS - kamienne miasteczko na zboczach masywu Olimp, do którego prowadzą liczne serpentyny i kręte dróżki znajdujące się 500 m n.p.m. To magiczne miejsce z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i plaże Riwiery Olimpijskiej, gdzie jest mnóstwo wąskich uliczek oraz świeże górskie powietrze pozwolą wam bliżej poznać klimat prawdziwej Grecji.
- ZAMEK PLATAMONAS jedno z najbardziej malowniczych miejsc. Imponująca twierdza krzyżowców z której rozpościera się widok na całą Riwierę Olimpijską.
- PARTY TIME – gorące rytmy, najnowsze hity i dobra zabawa. Poczujecie grecki klimat bawiąc się pod gołym niebem nad basenem lub w hotelu. Dla chętnych wyjścia na dodatkowe dyskoteki koszt ok. 5 EUR/os.
- WATER YOLO – czyli sportowe emocje bez spinki i przeginki. Przed Wami zawody w water polo… ale nie będzie to zwykła rozgrywka.
- COOL STORY BRO - zasady są bardzo proste: mega kreatywność, wylosowany przedmiot, trzy historie i… musicie dojść do tego, która jest prawdziwa! Totalne szaleństwo.
- 3…2…1… SPARTAKIADA - Najpierw masa, potem rzeźba! Mięśnie się same nie zrobią. Wyrocznia zdecyduje o zadaniach dla Was!
- MASTER OF PRANKS – bo lato to najlepszy czas na żarty! Podzielicie się na drużyny i będziecie robić sobie wkręty i psikusy. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku.
11 dzień: śniadanie, wykwaterowanie w godzinach porannych, wyjazd w drogę powrotną.
12 dzień: przejazd przez Polskę zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych. Zakończenie wyjazdu.

UWAGA:
- Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty - ważny min. 3 miesiące od daty powrotu z imprezy.
- Wskazane jest zabranie kremów z filtrem UV, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, nieprzewiewnego okrycia oraz wygodnego obuwie.
- Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 100 EUR.
- Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.
- MAKSYMALNY BAGAŻ: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.).
- Zalecamy posidanie karty EKUZ.

Zakwaterowanie

Hotel Aleksander*** położony ok. 350 m od plaży, leżący na obrzeżach Leptokarii. Pokoje 2,3,4,5 osobowe (również typu studio) z pełnym węzłem sanitarnym. Klimatyzacja sterowana centralnie, dostępna w godzinach 18.00 – 8.00. Do dyspozycji uczestników: restauracja, duży basen, boisko do siatkówki na plaży, sprzęt sportowy, teren zielony wokół.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu serwowanego przez kelnera): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Woda w dystrybutorach dostępna dla uczestników cały czas. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się obiadem i kończą śniadaniem.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 02.07-13.07.2021
2). 10.07-21.07.2021
3). 18.07-29.07.2021
4). 26.07-06.08.2021
5). 03.08-14.08.2021
6). 11.08-21.08.2021
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 30 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
 • Wyjazd z Gdańska w godzinach wieczornych, powrót w godzinach późno wieczornych.
 • Uwaga! Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.
 • Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 5 osób) na 7 dni przed wyjazdem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

02.07

-

13.07.2021

01GLCM/21

1939.00

[ zakończona ]

10.07

-

21.07.2021

02GLCM/21

1939.00

[ zakończona ]

18.07

-

29.07.2021

03GLCM/21

1939.00

[ zakończona ]

26.07

-

06.08.2021

04GLCM/21

1939.00

[ zakończona ]

03.08

-

14.08.2021

05GLCM/21

1939.00

[ zakończona ]

11.08

-

21.08.2021

06GLCM/21

1839.00

[ zakończona ]

Świadczenia

CENA ZAWIERA

 • Przejazd autokarem, o podwyższonym standardzie z WC, DVD, barek.
 • Zakwaterowanie (8 noclegów) i wyżywienie - 3 posiłki dziennie (wszystkie posiłki w formie bufetu serwowanego przez kelnera): śniadania, lunch oraz kolacja (kuchnia europejska oraz grecka), woda do posiłków. Woda w dystrybutorach dostępna dla uczestników cały czas. Suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia w Grecji rozpoczynają się obiadem i kończą śniadaniem.
 • Opiekę kierownika i wychowawców, opiekę rezydenta na miejscu w Grecji, opiekę ratownika, opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia KL.
 • Atrakcyjny program pobytu wg opisu.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20000 EUR, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 10 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników, poza wycieczkami fakultatywnymi i napojami do posiłków: 100 EUR.
 • Obligatoryjna opłata miejscowa - 10 EUR.
 • Kaucja zwrotna płatna na miejscu - 20 EUR/os.
 • Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych (min. 15 uczestników), orientacyjne ceny:
  Ateny (ok. 55 EUR), Meteory (ok. 32 EUR+3 EUR/bilet), Skiatos (ok. 42 EUR), dyskoteki (wstęp od 16 lat): ok. 5 EUR/wstęp.
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – Signal Iduna wariant standard + 80 zł, – wariant rozszerzony o COVID i kwarantannę + 140 zł.
  Uwaga:
  - Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży (podstawowe, podstawowe + CP, podstawowe + Covid-19, podstawowe + CP + Covid-19) - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!
  - Uczestnicy powinni posiadać paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej