COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM (KASZUBY)

Pałac Pod Bocianim Gniazdem to idealne miejsce na zieloną szkołę dla uczniów w każdym wieku. Tutaj integracja idzie pełną parą! Mnóstwo integrujących programów. Aktywne zabawy integrujące grupę! Wycieczki do ciekawych miejsc: Sea Park, Park Dinozaurów i wiele innych. Zamieszkaj w prawdziwym pałacu! Kaszuby czekają na odważnych!

wyc-4.jpg
wyc-5.jpg
wyc-6.jpg

PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM

Ośrodek w Runowie - XVII wieczny pałac położony na Kaszubach, 14 km od Lęborka. Miejscowość usytuowana jest na skraju lasu w którym znajduje się XIII w. grodzisko, oraz liczne potoki. Położenie koło Góry Białej, czyste jezioro wśród lasów, możliwość wędrówek pieszych, konnych i rowerowych, czysty i nie skażony teren to walory, które mogą zadowolić każdego turystę przebywającego w tych okolicach. Ośrodek oferuje pokoje 3-8 os. z umywalkami lub pełnymi łazienkami

W skład kompleksu wchodzą: budynek pałacowy, park z fontanną, Stajnia “Pałac Runowo” - Certyfikowany Ośrodek Jeździecki PZJ, Wioska Indiańska, Skansen Wsi Indiańskiej, Westernowa Osada, wiata ogniskowa, i wiata zajęciowa, boiska sportowe (piłka nożna, siatkówka i plażowa, koszykówka), strzelnica, łuk i wiatrówka , place zabaw z trampoliną, most linowy, ścianka wspinaczkowa, Małpi Raj – park linowy            i atrakcje alpinistyczne, tor quadowy i poligon paintballowy.

Programy sprofilowane:

NA INDIAŃSKIEJ ŚCIEŻCE – WARSZTATY PLASTYCZNO – ETNICZNO - TEATRALNE

Program opiera się na zajęciach w Skansenie Indiańskim, warsztatach, opowieściach przy kominku i ognisku, zabawie i grach edukacyjnych. Prowadzony jest przez indianistów i animatorów. Podczas pobytu codziennie będą odbywały się zajęcia tematyczne: *Wielkie spotkanie z "Siedzącym Bykiem" - ognisko zapoznawcze, *Jak się bawić Tańcząca Chmuro? - gry i zabawy indiańskie, *Przejażdżka wozem traperskim, *Wyprawy na bizony - wyjście do rezerwatu przyrody, budowa  wigwamów,  *Zrób to sam - warsztaty z koralikami, wzornictwo lub lepienie z gliny.

WARSZTATY SURVIVALOWE

Cykl zajęć związanych z techniką przetrwania w lesie, na pustkowiu i w trudnych warunkach. Zajęcia z orientingu, wspinaczki linowej, nauka węzłów lub pierwsza pomoc oraz wiele innych zajęć pokaże jak zachować się w trudnej sytuacji. W programie m.in: *Pionierka obozowa, *Zabawy w "małpim gaju", *Zauka wspinaczki, *Mosty linowe, *Zabawy integracyjne, podchody nocne, *Wielobój strzelecki - wiatrówka, łuk, *Paintball - zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na specjalnym torze (według uzgodnień), *Gry terenowe dzienne i nocne. 

Survival to przeżycie, przygoda i zabawa, ale przede wszystkim nauka odpowiedzialności i zdobywania nowych doświadczeń. To sztuka radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a w szczególności proste zasady, które mogą uratować życie.

WARSZTATY INTEGRACYJNE

Integracyjne zajęcia z trenerami. W elementy programu wchodzą warsztaty grupowe, zajęcia integracyjne z wykorzystaniem rożnych rekwizytów i strojów. Gry terenowe z podziałem na grupy: *Paintball – strzelanie ze scenariuszem, zdobywanie flagi, *Wojna światów, *Uwaga snajper i wiele innych. *Wspinaczka na żywą wieżę, *Imiona, żywioły, świat we mnie i poza, *Wizyta w Stajni “Pałac Runowo” - Licencjonowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ – poznawanie koni i ich świata, *Przejażdżka konna – zajęcia uczące cierpliwości i pokory względem pięknych zwierząt. Integracyjna dyskoteka z nauką tańca grupowego i układów estradowych.

WYCIECZKI

Runowo to doskonałe miejsce na wyjazdy: biwakowe, aktywne, integracyjne oraz jako baza noclegowa dla wycieczek do: Trójmiasta, Łeby - Parku Dinozaurów, Sarbska - Sea Parku, Szymbarka (Dom Do Góry Nogami).

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Pałac Pod Bocianim Gniazdem.

 

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. kalkulacja na życzenie
35 + 3 os. bezpł. kalkulacja na życzenie
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

Program do ustalenia pomiędzy biurem, a szkołą.

Cena nie zawiera

-

Podobne wycieczki

PODOBNE IMPREZY:
HALO MAZURY
BIESZCZADY
MIERZEJA WIŚLANA

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej