COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

RELIGIE POLSKI WSCHODNIEJ

Chcielibyście poznać inne kultury i religie bez opuszczania kraju? Jest to możliwe! Wschodnia ściana Polski może się pochwalić wielokulturowością! Grabarka - stolica polskiego prawosławia. Kruszyniany i Bohoniki - najstarsze meczety w Polsce. Sokółka, czyli wielokulturowość bez waśni! Doskonała wyprawa dla ciekawych świata! Zobacz, jak żyją inne kultury! Wycieczka rekomendowana w ramach programu MEIN Poznaj Polskę.

Białystok2.jpg
Białystok1.jpg
Białystok3.jpg

PRZYKŁADOWY PROGRAM (DO WYBORU):

DZIEŃ 1:

Tykocin: średniowieczny gród mazowiecki, Kościół Św.Trójcy, muzeum w Synagodze, Białystok:  zwiedzanie miasta, cerkwi i ew. pałacu Branickich, Supraśl: zespół klasztorny Bazylianów.

DZIEŃ 2:

Grabarka - ”Jasna Góra prawosławia”, monaster bazylianów w Jabłecznej,  Kruszyniany i Bohoniki  - wsie tatarskie, meczety, mizary, cmentarz muzułmański, Sokółka - stolica ”polskiego orientu”, miasto wielu kultur wyznaniowych, Muzeum Tatarskie, Drohiczyn: kościoly, panorama Bugu z Góry Zamkowej.

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Ośrodki wczasowe na Podlasiu.

 

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 2 dni - 365 zł
35 + 3 os. bezpł. 2 dni - 425 zł
25 + 2 os. bezpł. 2 dni - 520 zł

Cena zawiera

- autokar - noclegi - śniadania i obiadokolacje - ubezpieczenie NNW - osoby bezpłatne - przewodnik miejscowy (1-2 dni).

Cena nie zawiera

Koszt Dodatkowy: ceny biletów wstępu - ok. 100 zł/os, opieka pilota z Warszawy - 450-500 zł dziennie/grupę.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej