COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

WIOSENNA AKCJA INTEGRACJA

Akcja integracja to nasza nowość. Każdy z Was będzie miał wiele powodów do uśmiechu! Gra terenowa pełna zagadek, quizów oraz zróżnicowanych pytań! Zabawy animacyjne oraz szkolne wspomnienia! Fantastyczne nagrody! Z nami na pewno nie będziesz się nudzić. Zabieraj klasę i widzimy się parku!

WA2.jpg
wiosenna integracja 2.jpg
wiosenna integracja 1.jpg

Przygotowaliśmy dla Was szczególną ofertę  !!! 

Dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i szkół średnich organizujemy zajęcia pozalekcyjne w formie gry terenowej.

Wy zbieracie się w grupę min. 12 os, a my dajemy Wam do 4 godz. zabawy, poczęstunek, opiekę animatora/instruktora, a dla najlepszych drużyn nagrody do 150 zł. 

Jak się zapisać? Wystarczy wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiednim dla Was terminem, rejonem, z którego jesteście oraz telefonem kontaktowym. Czekajcie na nasz telefon z ofertą:)

Zapraszajcie swoich znajomych z klasy oraz z podwórka i spotkajmy się po lekcjach, aby wspólnie bawić się, integrować i cieszyć ze spotkania!

Cennik

Ilość osób Cena od
MIN. 12 OSÓB 70 zł

Cena zawiera

- do 4h zabawy na świeżym powietrzu - opiekę instruktora/animatora - poczęstunek - nagrody

Cena nie zawiera

CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Podobne wycieczki

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej