COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

KOLONIA GAMINGOWA Z TORII !!

kolonia-gamingowa-z-torii-291-2.jpg

9 - 15 lat

od 1749.00 PLN

Mistrzowskie granie w Brawl Stars z Torii!

 • Doskonalenie umiejętności z Topowym Graczem!
 • Konsole PS5, Laptopy gamingowe, stacje VR HTC VIVE Cosmos.
 • BRAWL STARS, Minecraft, Fortnite, League of Legends oraz inne top gry.
 • Plany, taktyka, uniki. ENERGYLANDIA dla chętnych!

Tutaj każdy dzień to prawdziwa gra!

Siema siema, tutaj Torii!
Torii, znany ekspert w świecie Brawl Stars,
zaprasza Cię na warsztaty i wspólne granie, które z pewnością przeniosą Twoje umiejętności w grze na nowy poziom! Rozwijaj swoją pasję z jednym z najlepszych graczy Brawl Stars! Nie przegap okazji na naukę od mistrza!

Kolonia przeznaczona dla pasjonatów nowoczesnych gier internetowych i tych, którzy dopiero chcą poznać ich tajniki. Uczestnicy poznają, że każda gra to nie jest tylko szybkie strzelanie, ale plan, taktyka i przede wszystkim współpraca. Że jeśli chcesz osiągnąć sukces, to będzie to zasługa nie jednej osoby, a całej drużyny. Liczy się gra zespołowa i połączenie umiejętności teamu. Będziesz miał okazję uwolnić swoje sportowe emocje, poznać tajniki cybernetycznej rywalizacji, których próżno szukać w analogowym świecie. Codzienne treningi pod okiem profesjonalnych graczy i trenerów. Gry dostosowane do wieku uczestników.

A po zajęciach gamingowych czeka na Was MIASTECZKO WODNE z basenami ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzikiem i ścieżką zdrowia. Warto również odwiedzić Miszkolc-Tapolca na Węgrzech – kąpielisko termalne w jaskiniach, fenomen na skalę światową! Oprócz kąpieli w jaskiniach kąpielisko posiada także część zewnętrzną o charakterze Aquaparku. Albo może dasz się porwać do Energylandii?

Program

Mistrzowskie warsztaty Brawl Stars z Toriim: doskonalenie umiejętności z Topowym Graczem!
Aż 2 dni wspólnego grania!*

1. Strategie od Pro: Odkryj najskuteczniejsze taktyki i strategie, których używa Torii, aby dominować na arenie. Dowiedz się, jak dostosować swoją grę do różnych trybów i przeciwników.
2. Mistrzowskie Postacie: Poznaj sekrety najlepszych postaci w Brawl Stars i odkryj, jak wykorzystać ich unikalne umiejętności do zyskania przewagi nad przeciwnikami. Torii podzieli się swoimi ulubionymi pickami i tajemnicami ich efektywnego wykorzystania.
3. Rozgrywka na Żywo z Toriim: Doświadcz prawdziwego wyzwania, rywalizując w grze na żywo z samym Toriim. Otrzymasz indywidualne porady i feedback, które pomogą Ci szybko doskonalić swoje umiejętności.

Podczas *dwóch 4-godzinnych spotkań z Toriim będziecie mieć możliwość wspólnego grania i zrobienia sobie fotek. W trakcie warsztatów będzie też możliwość wzięcia udziału w konkursach na gadżety związane z grą Brawl Stars. Przygotowaliśmy dla Was także specjalny test wiedzy o Brawl Stars  z nagrodą dla zwycięzcy! Wy z kolei będziecie mieć okazję zadać Toriemu każde pytanie, jakie przyjdzie Wam do głowy w sesji Q&A na żywo! Torii obiecał na wszystkie odpowiedzieć ;)
To będzie naprawdę epicka kolonia!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ZDOBĄDŹ PRZEWAGĘ NA ARENIE BRAWL STARS! BAJO BAJO!

W programie kolonii gamingowej będziesz grać także w:

 • League of Legends – gra zespołowa, nauka prowadzenia drużyny, wykorzystywanie na swoją korzyść infrastruktury mapy.
 • FIFA – poprowadzenie ulubionej drużyny do zwycięstwa w obozowych mistrzostwach.
 • CS GO! – rozkłady map i ich optymalne wykorzystanie, taktyka gry.
 • Call of Duty: Warzone – zwyciężaj w najpopularniejszym „Battle Royale” na świecie.
 • Fortnite – rywalizacja, budowanie konstrukcji zapewniających schronienie, zdobywanie przedmiotów o wartości bojowej niezbędnych do ratowania świata.
 • Minecraft – tworzenie świata z możliwością jego modyfikacji, od tworzenia prostych konstrukcji i przedmiotów do eksploracji jaskiń.

  (Podczas turnusu zapewniamy 21 godzin zajęć. Propozycje gier są przykładowe – zakres tematyczny gier dobierany będzie odpowiednio do wieku uczestników).

Ale nie zabraknie też innych atrakcji:

 • Wycieczka do  Krynicy – perełki polskich uzdrowisk. Wjedziemy na Górę Parkową pierwszą w Polsce koleją linowo-terenową, przejdziemy ścieżkami rozległego Parku Zdrojowego.  Dla chętnych i odważnych zjazdy gawitacyjne Rajskimi Zjeżdżalniami lub na Zjeżdżalni Pontonowej. Dla najmłodszych - spokojna fala o łagodnych skrętach (dodatkowo płatne). Do tego retro rowery lub muzyczna lawka oraz wystawa "Wehikuł czasu". Pospacerujemy słynnym krynickim deptakiem, a na koniec poznamy smak słynnych wód mineralnych w ogromnej pijalni wody.
 • Ogrody Sensoryczne – największe w kraju Ogrody Zmysłów, w których różnorodność roślin ozdobnych i drzewek owocowych przeplata się z pięknem otaczających je gór. Urokliwie położony teren to wizytówka Muszyny – tu odpoczynek połączymy z edukacją. Dostępne są strefy: zdrowia, zapachu, dźwięku, smaku, wzroku oraz baśni i legend o Muszynie.
 • Ogrody Magiczne – to kolejna przyrodnicza atrakcja w Muszynie, która przyciąga co roku rzesze turystów. Ogrody stworzone zostały na wzór antycznych ogrodów greckich, a podziwiać w nich można również wiele egzotycznych ptaków oraz ukochane przez wszystkich alpaki.
 • Góra Zamkowa – Zamek „Baszta” oraz panorama na Dolinę Popradu.
 • Pijalnia wód leczniczych „Antoni” i tężnia solankowa – wody bogate w magnez oraz inne pierwiastki pozytywnie oddziałują na przemianę materii i układ trawienny. Ale to nie jedyne źródełko zdrowej wody w Muszynie – czy odnajdziemy wszystkie?
 • Dodatkowo dla chętnych: baseny termalne na Węgrzech lub Energylandia, Ninja Fun Park.

PONADTO:

 • Kąpiele w basenie na terenie ośrodka.
 • Rozgrywki ping-pongowe, korzystanie z boisk sportowych. 
 • Ognisko z kiełbaskami.
 • Gry sportowe – siatkówka, koszykówka, ping-pong, frisbee, ringo i limbo!
 • Zabawy integracyjne. Mini olimpiada kolonijna.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


OPINIE uczestników


Program kolonii/obozu   ......................................................................................98,7%

Zakwaterowanie               ............................................................................96,9%

Wyżywienie                        ...........................................................................96,5%

Opinie zestawione na podstawie ankiet wypełnionych przez uczestników po pobycie.

UWAGA:
Prosimy o wybór tylko jednej wycieczki całodniowej z programu fakultatywnego ze względu na ograniczony czas realizacji podstawowego programu kolonii / obozu.

Program fakultatywny

Zakwaterowanie

MUSZYNA to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz atrakcyjny ośrodek, w którym mieszkamy są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do wędrówek połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc: Ogrodu Zmysłów, Parku Figur Kwiatowych, ruin średniowiecznego zamku na wzgórzu nad miastem, źródeł wód mineralnych bijących wprost z ziemi.

Dom Wczasowy SZCZYT – to obiekt położony na wzgórzu ponad 500 m.n.pm, z którego rozciągają się ciekawe widoki na miasto Muszynę oraz okalające pasma górskie. U podnóża wzniesienia przepływa potok Szczawnik, wzdłuż którego znajduje się Park Zdrojowy Baszta. W bezpośrednim sąsiedztwie DW Szczyt znajdują się piękne lasy, które zapraszają na piesze wycieczki m.in. w 15 min. można dotrzeć do rezerwatu przyrody Las Lipowy. Na sąsiednim wzgórzu można podziwiać ruiny zamku muszyńskiego.
Zakwaterowanie w pokojach 3-4-5-osobowych, wyposażonych w łazienkę oraz dostęp do telewizji naziemnej. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, gdzie oferowane jest całodzienne wyżywienie.

ROZKŁAD JAZDY:

Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły*

Turnus:

1). 13.07-22.07.2024
2). 23.07-01.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
 • Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

13-07-2024

22-07-2024

02MGCZ/24

3099.00

rezerwuję

23-07-2024

01-08-2024

03MGCZ/24

3099.00

rezerwuję

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (4 posiłki dziennie-śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Program rekreacyjno-zabawowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej