COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

OD ZIARENKA DO BOCHENKA

Jednodniowa wizyta na prawdziwej polskiej wsi! Zobacz, jak wygląda życie poza miastem. Bez gwaru i zgiełku za to ze wspaniałymi zwyczajami! To zupełnie inny świat! Jechaliście kiedyś wiejskim wozem? To świetna zabawa dla wszystkich! Jedliście kiedyś prawdziwe wiejskie pieczywo? Zapewniamy, że zasmakuje każdemu! Znacie unikalne zwyczaje świąteczne na polskiej wsi? Tutaj zobaczycie prawdziwy folklor! Cogito zaprasza do niezwykłego świata!

Ziarno1.jpg
Skansen 1.jpg
Chleb1.jpg

PROGRAM:

Zapraszamy na imprezę turystyczno- poznawcza przybliżającą dzieciom życie i pracę w gospodarstwie wiejskim oraz tradycyjny sposób pieczenia chleba. Gospodarze przywitają Was chlebem i solą, usłyszycie ciekawą pogadankę na temat powstawania chleba: “od ziarenka do bochenka”. Co więcej, będziecie zwiedzać skansen gospodarstwa wiejskiego, piec chleb i zwiedzać stary młyn! Dla chętnych przejazd wiejskim wozem, liczne zabawy oraz ognisko.

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 165 zł
35 + 3 os. bezpł. 185 zł
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

- autokar - ubezpieczenie NNW - bilety wstępu - osoby bezpłatne

Cena nie zawiera

Kiełbaski na ognisko kupujemy we własnym zakresie. Koszt obiadu na trasie od 25-35 PLN.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej