COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

SZLAK CHOPINA

Szlak Chopina to wzruszająca podróż. Zobaczymy wiele ciekawych miejsc oraz poznamy fakty z życia naszego artysty. Frycek - tak się zwracano do naszego artysty! Jego serce znajduje się w Warszawie, wmurowane jest w kolumnę kościoła Św. Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Jak grać na fortepianie to... mazurki! Kto lubi słuchać Chopina i dlaczego? Obowiązkowa wycieczka. Ciekawie i pouczająco. Wycieczka rekomendowana w ramach programu MEIN Poznaj Polskę.

Chopin2.jpg
Chopin1.jpg
Chopin3.jpg

PROGRAM:

Pojedziemy do miejsca urodzenia Fryderyka Chopina - Żelazowej Woli, aby zobaczyć  dworek i park. Następnie odwiedzimy  Brochów z kościółem obronnym, gdzie Chopin został ochrzczony. Na koniec zajrzymy do  Warszawy, a kontkretnie do kościóła Św. Krzyża (tutaj znajduje się serce naszego artysty) ew. Multimedialne Muzeum Chopina w pałacu Ostrogskich.

OPCJE DODTKOWE:

* Łowicz / Arkadia / Sromów / Nieborów

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 150 zł
35 + 3 os. bezpł. 190 zł
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

- autokar - ubezpieczenie NNW - bilety wstepu - osoby bezpłatne - przewodnik

Cena nie zawiera

Kiełbaski na ognisko kupujemy we własnym zakresie. Koszt obiadu na trasie od 35 PLN.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej