COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

Z WIZYTĄ U SIENKIEWICZA I ZAMOYSKICH

Zapraszamy na interesujący wyjazd śladami wielkich Polaków. Zbadamy ciekawe miejsca związane z Henrykiem Sienkiewiczem oraz rodziną Zamoyskich. Będzie to prawdziwa podróż w czasie, z której każdy wyniesie wiele ciekawych wspomnień. Odwiedzimy pałac Zamoyskich w Kozłówce. Wyjątkowość tego miejsca polega na obecności niezywkłych eksponatów. Ponadto czeka słynne Muzeum Socrealizmu - dla młodzieży obowiązkowo! Zobaczymy Wolę Okrzejską - miejsce urodzin Henryka Sienkiewicza. Zajrzymy do Kocka, gdzie czeka na nas tajemniczy pomnik z czasów II Wojny Światowej. Doskonały wyjazd na realizację zajęć szkolnych. Wycieczka rekomendowana w ramach programu MEIN Poznaj Polskę. Zapraszamy!

Kozłowka2.jpg
Kozłówka1.jpg
Kwiaty1.jpg

PROGRAM:

Kozłówka: Pałac Zamoyskich - zbudowany został w latach 1736-1742. Wnętrza są doskonale utrzymane i posiadają nieporównywalny w Polsce i bardzo rzadki w Europie stopień autentyzmu. We wnętrzach oficyny znajduje Muzeum Socrealizmu.

Wola Okrzejska: Dworek Sienkiewiczów,  Kock: Pomnik  ostatniej bitwy  Września 1939 r. 

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 160 zł
35 + 3 os. bezpł. 190 zł
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

- autokar - ubezpieczenie NNW - bilety wstępu - osoby bezpłatne - przewodnik

Cena nie zawiera

Kiełbaski na ognisko kupujemy we własnym zakresie. Koszt obiadu na trasie od 35 PLN.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej