COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

SZLAK ROMANTYZMU I POZYTYWIZMU

Romantycy i pozytywiści łączcie się! Ruszamy na szlak! Zobacz: Największy w Europie rynek miejski! Romantyczny pałac i park w Opinogórze! Pamiątki po wielkich twórcach! Dobra okazja, aby uczniowie zobaczyli, czym faktycznie jest lekcja w terenie. Tu zapamiętuje się lepiej! Tutaj poznajecie nowe miejsca i świetnie się bawicie! Wycieczka rekomendowana w ramach programu MEIN Poznaj Polskę.

Ciechanów1.jpg
Opinogóra2.jpg
Opinogóra1.jpg

PROGRAM:

Pojedziemy do Ciechanowa, gdzie czekają ruiny zamku książąt mazowieckich. Zobaczymy Muzeum Romantyzmu w pałacu Krasińskich w Opinogórze. A na koniec zajrzymy do Gołotczyzny do Muzeum Pozytywizmu. W drodze powrotnej, każdy będzie mógł podziwiać  Pułtusk i najdłuższy rynek Europy i wspaniały Dom Polonii.

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 190 zł
35 + 3 os. bezpł. 140 zł
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

- autokar - ubezpieczenie NNW - bilety wstepu - osoby bezpłatne - przewodnik

Cena nie zawiera

Kiełbaski na ognisko kupujemy we własnym zakresie. Koszt obiadu na trasie od 35 PLN.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej