COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY DWD GOŁOBORZE (ŚWIĘTOKRZYSKIE)

Po dniu pełnym przygód w województwie Świętokrzyskim najlepiej wypocząć w ośrodku DWD Gołoborze! Na miejscu basen! Możliwość odwiedzenia: Kielc, Bałtowa, Chęcin i wielu innych miejsc! W DWD Gołoborze zielona szkoła przybiera zupełnie inny wymiar!

Zielona Szkoła 1.jpg
Zielona Szkoła 2.jpg
Zielona Szkoła 3.jpg

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY DWD GOŁOBORZE

Ośrodek Szkoleniowo-wypoczynkowy "Gołoborze" oprócz bazy noclegowej posiada rozbudowane zaplecze sportowo-rekreacyjne: krytą pływalnię, kompleks boisk zewnętrznych, halę sportową, sale sportowe, siłownię, klub fitness oraz dwie duże altany z miejscem na ognisko. Wszystkie obiekty znajdują się na jednym, ogrodzonym terenie. Prócz zabaw i animacji na świeżym powietrzu, które są świetnym sposobem na integrację z rówieśnikami, dla naszych gości przygotowano liczne warsztaty edukacyjne.

WYCIECZKI:

Ośrodek DWD Gołoborze jest świetną bazą noclegową wykorzystywana przy zwiedzaniu: Gór Świętokrzyskich, zamku w Chęcinach, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, dawnej huty z wielkim piecem w Samsonowie, Świętego Krzyża z klasztorem benedyktyńskim, w którym przechowywane jest Drzewo Krzyża Św, Jaskini Raj, Parku Jurajskiego w Bałtowie oraz stadniny koni w pobliskim ośrodku Amazonka.

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Ośrodek Wypoczynkowy DWD Gołoborze.

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. kalkulacja na życzenie
35 + 3 os. bezpł. kalkulacja na życzenie
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

Program do ustalenia pomiędzy biurem, a szkołą.

Cena nie zawiera

-

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej