COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

AKTYWNE ZAKOPANE

aktywne-zakopane-286-13.jpg

13 - 18 lat

od 1749.00 PLN

To obóz miłośników aktywności!

  • Park linowy, tyrolka, skok z wieży.
  • OFF-ROAD samochodem 4x4 i widok na Tatry.
  • Paintball albo rywalizacja na kręgielni.
  • Dla chętnych Tatralandia lub Energylandia!

A to nie wszystkie atrakcje, sprawdź!

Lubisz czynny wypoczynek? Miodzio! Program aktywny zaserwuje Ci mega wrażeń i spełni Twoje oczekiwania! Z nami pokonasz niejedną przeszkodę, sprawdzisz, jak to jest zjechać samochodem terenowym po zboczu, pokonasz trasy parku linowewgo, skoczysz z wieży. Mało? No to dawaj, najlepsze pole paintballowe na Podhalu czeka na Ciebie! A to nie koniec! Skorzystaj z bogatej oferty aquaparku Tatralandia na Słowacji lub pozwól się porwać do magicznego świata Energylandii, gdzie czekają na Ciebie ekscytujące rollercoastery! A może wybierzesz się w góry na wycieczkę wysokogórską?

I wszystko pod kontrolą – zajęcia dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia odbywają się na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym terenie. I jeszcze te górskie wędrówki, widoki, czyste powietrze – po prostu obowiązkowy wyjazd z kumplami!

Program

 • Off-Road – to pełen wrażeń rajd pięknymi widokowo trasami wyznaczonymi w okolicach Zakopanego. Malownicze krajobrazy Podhala uzupełniają rajd o dodatkowe pozytywne wrażenia, rajd to łagodne trasy off-road oraz trasy przeprawowe, podczas których gwarantujemy skok adrenaliny do maksimum! Czas zajęć: 1 godz.
 • Paintball – prawdziwa bitwa drużyn strzelających do siebie kolorowymi kulkami z farby spożywczej. Zupełnie bezpieczna zabawa, podczas której każdy uczestnik zostanie zaopatrzony w mundur oraz maskę ochronną, marker do strzelania oraz pakiet 200 kulek. Czas zajęć: 1 godz.
 • Tyrolka – 3 x naj: najwyżej położona w Polsce, najdłuższy, bo 350-metrowy zjazd na Podhalu z widokiem na panoramę Tatr, największa dawka adrenaliny! Czas zajęć: 1 zjazd.
 • Wieża mocy – moc wrażeń dostarczy skok z 12-metrowej wieży na linach. Niezwykłe przeżycie, ogromna frajda! Czas zajęć: 1 skok.
 • Park linowy – stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Czas zajęć: 1 przejście.
 • Zorbing – niepowtarzalna przygoda w 50-metrowym toczeniu się po zboczu w dmuchanej kuli. Uwaga na wybuchy śmiechu podczas szaleństw i fikołków :-) Czas zajęć: 1 zjazd.
 • Kręgle – obozowa rywalizacja na prawdziwej, pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni! Odbędziemy emocjonujące zawody! Zobacz, czy jesteś w stanie przechytrzyć innych uczestników – tutaj liczy się precyzja!
 • Relax na Gubałówce wjazd kolejką terenową na górę, spacer grzbietem Gubałówki szlakiem do Butorowego Wierchu, skąd roztacza się piękna panorama Zakopanego i Tatr, piesze zejście na dół.
 • Kąpielisko "Szymoszkowa" (zależne od pogody) – największy w Polsce zbiornik z wodą geotermalnie podgrzewaną, o powierzchni 5 tys m2, z atrakcjami typu grzybek wodny, kaskada. Tu się można poczuć jak nad egzotyczną laguną – tylko widok jakiś taki znajomy...
 • Zwiedzanie Zakopanego, a co w programie? – Kto zawitał na Podhale, koniecznie musi poznać zabytki i kulturę regionu! Na Krupówkach czeka nas mega rozrywka – pełno klimatycznych miejsc, sklepów góralskich, konnych zaprzęgów i oczywiście przepysznych oscypków. Będzie czas na zakup góralskich pamiątek. Planujemy też obczaić widoki i fajną architekturę miasta, a może nawet zobaczymy Obiekty Skoczni Krokiew? Wybierzemy się także na Jaszczurówkę, gdzie zobaczymy drewniany kościółek projektu Stanisława I. Witkiewicza. A jak jesteśmy już w Zakopanem, to trzeba rzucić okiem na te sławne wille Atma i Koliba albo chatę Sabały – to dopiero kawał historii tego miasta!
 • Spotkania dyskusyjne przy zimnej lemoniadzie – pyszna zimna lemoniada może umilić letnie spotkania, a spotykać się warto, ponieważ w dobie internetu pośród młodych osób często ta forma utrzymywania relacji zanika... Wszystko odbywa się za pośrednictwem czatów, komunikatorów oraz mediów społecznościowych. Ale czy szybko i wygodnie zawsze oznacza dobrze? Zorganizowanie kilku takich spotkań w trakcie obozu pozwoliłoby poruszyć intrygujące tematy, podzielić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.
 • Balonowe bombardowanie, czyli nie ma nudy! – Drużyny kilkuosobowe, balony z wodą, siatka oraz ręczniki. Tyle jest potrzebne do odjechanej gry, w którą bawi się cały świat! Będziecie pękać, jak balony, tyle że ze śmiechu!
 • Festiwal Talentów (nie)Oczywistych – każdy z Was ma wiele talentów, a czy ktoś z Was robi coś niezwykłego?? Będziecie mogli przedstawić nam to wszystko, w czym czujecie się najlepsi.
 • Konkurs wiedzy "o wszystkim i o niczym" – czyli najśmieszniejsze pytania i odpowiedzi z jakimi kiedykolwiek się spotkaliście.
 • Dodatkowo dla chętnych: Tatralandia, Energylandia lub wycieczka wysokogórska.

  PONADTO:

  • Rozgrywki sportowe: kometka, ping-pong, bilard, rzut balonem na odległość.
  • Konkursy, gry planszowe, quizy, wieczór kabaretowy.
  • Wieczory filmowe – dobór filmów w zależności od preferencji zainteresowanych. 
  • Dyskoteka, wieczorne ognisko / grill.
  • Uczestnictwo w otwartych imprezach rozrywkowych na terenie Zakopanego (koncerty, plenery itp).

  (opis programu zawiera przykładowe zajęcia)


OPINIE uczestników


Program kolonii/obozu   .......................................................................................................98,7%

Zakwaterowanie               .....................................................................................................98,3%

Wyżywienie                        ..............................................................................................97,8%

Opinie zestawione na podstawie ankiet wypełnionych przez uczestników po pobycie.


UWAGA:
Prosimy o wybór tylko jednej wycieczki całodniowej z programu fakultatywnego ze względu na ograniczony czas realizacji podstawowego programu kolonii / obozu.

Program fakultatywny

Zakwaterowanie

ZAKOPANEGO reklamować nie trzeba – stolica Tatr co roku odwiedzana jest przez tysiące turystów. Zakopane zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach (kąpielisko "Szymoszkowa"), do Aquaparku, na wiele otwartych imprez muzycznych i filmowych, do bazarków i sklepików z produktami regionalnymi oraz licznych kawiarenek o niepowtarzalnym klimacie.

Willa Tatra to ośrodek atrakcyjnie położony w Olczy – dzielnicy Zakopanego, w odległości ok. 3 km od centrum. Górskie powietrze, piękne widoki na Tatry oraz znakomita lokalizacja to największe atuty naszego ośrodka. Stąd jest zupełnie blisko do wspaniałych podtatrzańskich term! Nieopodal mieści się restauracja McDonalds, park oraz ogólnodostępna siłownia. Do dyspozycji uczestników ośrodek oddaje pokoje 3-4-5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV, a także balkonami, z których rozpościerają się widoki na panoramę Tatr. Uczestnicy będą mogli korzystać także z: jadalni serwującej domowe posiłki, sali rozrywkowej z bilardem, piłkarzykami i stołem do ping-ponga. W całym budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet (Wi-Fi).

ROZKŁAD JAZDY:

Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły*

Turnus:

1). 23.07-01.08.2024
2). 02.08-11.08.2024
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Organizator nie zapewnia posiłku podczas podróży do ośrodka. Prosimy o zapewnienie prowiantu na czas przejazdu.
• Czas przejazdu, w zależności od miejsca wyjazdowego, może trwać około 11 godzin. Na trasie możliwe będą przesiadki.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

23-07-2024

01-08-2024

03ZACZ/24

2869.00

rezerwuję
W TERMINIE 23.07.-01.08. ZAPRASZAMY TEŻ NA OBÓZ RAFTING DO NIEDZICY https://www.kolonie.net.pl/oboz-w-pieninach

02-08-2024

11-08-2024

04ZACZ/24

2599.00

2869.00

rezerwuję

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.
 • Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
 • Opiekę wychowawców, instruktorów, przewodnika, opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Dojazd na miejsce autokarem (patrz zakładka transport).
 • Programy i świadczenia fakultatywne.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej