godziny pracy

11.00-17.00

BERLIN I POCZDAM

Wyprawa do Berlina to ciekawa impreza dla wszystkich tych, którzy są ciekawi świata. Krótka podróż oraz fantastyczne miejsca! Odwiedzimy najciekawsze obiekty w Berlinie! Każdy chce mieć zdjęcie z Bramą Branderburską! Zajrzymy do Poczdamu i dowiemy się, gdzie zapadały najważniejsze decyzje po II Wojnie Światowej! Chętni zrelaksują się na fantastycznej Wyspie Tropikalnej! Baseny i spa nie z tej ziemi! Nasi zachodni sąsiedzi zapraszają!

Berlin2.jpg
Berlin1.jpg
Berlin3.jpg

PRZYKŁADOWY PROGRAM (DO WYBORU):

DZIEŃ 1 -4:

Berlin: Brama Brandenburska, Haus am Checkpoint Charlie - wystawa poświęcona historii muru berlińskiego, Reichstag, Plac Poczdamski, Schloss Charlottenburg, Aleja Unter den Linden oraz Pomnik Pamięci Ofiar Faszyzmu i Militaryzmu, Pergamon, Alexanderplatz, Wieża Telewizyjna, Biblioteka Narodowa, Uniwersytet.

Wyspa Tropikalna - Tropical Island: wizyta w wodnym parku rozrywki.

Poczdam: Pałac Sanssouci, pałac Cecilienhof - miejsce Konferencji Poczdamskiej.

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Uczestnicy zakwaterowani są w schronisku młodzieżowym w Berlinie lub w okolicach. Pokoje kilkuosobowe, łazienki i toalety na korytarzu.

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 3 dni - 650 zł / 4 dni - 875 zł
35 + 3 os. bezpł. 3 dni - 725 zł / 4 dni - 960 zł
25 + 2 os. bezpł. 3 dni - 820 zł / 4 dni - 1000 zł

Cena zawiera

- noclegi - wyżywienie (dwa posiłki dziennie) - przejazd autokarem - ubezpieczenie KL i NNW - osoby bezpłatne - opiekę pilota

Cena nie zawiera

Bilety wstępu, zwiedzanie miast z licencjonowanym przewodnikiem. UWAGA: Przez odpowiedni dobór tańszych noclegów można obniżyć ceny wycieczek o 70-150 zł.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Podobne wycieczki

PODOBNE IMPREZY:
WILNO (4DNI)
PRAGA NA TRZY SPOSOBY (5DNI)
WIEDEŃ (5DNI)

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej