godziny pracy

11.00-17.00

WILNO

Zapraszamy na interesujący wyjazd do Wilna. Ciekawie o obiektach i historii, wspaniałą podróż w czasie. Nie ma na co czekać! Zobaczymy Wilno z jego najlepszej strony! Dwa dni na zwiedzanie! Zajrzymy do Troków zobaczyć zamek księcia Witolda. Jedliście kiedyś w prawdziwej gospodzie karaimskiej? Teraz będzie okazja! Kto nie był, ten musi to zobaczyć! Ruszajmy!

Wilno3.jpg
Wilno2.jpg
Wilno1.jpg

DZIEŃ 1:

Wyjazd ok godziny 7.00 i przejazd na nocleg w hotelu w Wilnie, wieczorny spacer po pełnych uroku uliczkach.

DZIEŃ 2:

Zwiedzanie: Ostra Brama, Zamek Giedymina, katedra z relikwiami św. Kazimierza, Dom i Muzeum Adama Mickiewicza (piwnica Filomatów).

DZIEŃ 3:

Zwiedzanie: Uniwersytet, liczne pałace i kościoły, cmentarz na Rossie, Góra Trzykrzyska.

DZIEŃ 4:

Wyjazd w drogę powrotną do Polski, po drodze zwiedzanie zamku Witolda na wyspie w Trokach i posiłek w gospodzie karaimskiej. Przyjazd pod szkołę ok. 23.00.

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Hotele w Wilnie lub okolicy. Pokoje kilkuosobowe z łazienkami.

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 4 dni - 695 zł
35 + 3 os. bezpł. 4 dni - 745 zł
25 + 2 os. bezpł. 4 dni - 840 zł

Cena zawiera

- noclegi - wyżywienie (dwa posiłki dziennie) - przejazd autokarem - ubezpieczenie KL i NNW - osoby bezpłatne - opiekę pilota

Cena nie zawiera

Bilety wstępu, zwiedzanie miast z licencjonowanym przewodnikiem. UWAGA: Przez odpowiedni dobór tańszych noclegów można obniżyć ceny wycieczek o 70-150 zł.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej