COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

MAZOWSZE JEST CIEKAWE

Folklor i kultura ludowa to tematyka wycieczek w okolice Łowicza. Jeśli podobały się Wam \"pasiaki\", albo słynne wycinanki to znaczy, że musicie tu zajrzeć! Zwiedzanie Łowicza z Muzeum Etnograficznym. Zobaczysz Pałac w Nieborowie i park romantyczny w Arkadii. Chętni stworzą własną, łowicką, ludową wycinankę. Udaj się na wyprawę do Łowicza a zobaczysz, dlaczego cieszy się on tak dużym zainteresowaniem pośród gości z zagranicy. Zapraszamy!

iStock-1283155583.jpg
iStock-520845458.jpg
iStock-1454565388.jpg

PROGRAM (do wyboru):

Udamy się do Łowicza, gdzie zapoznamy się z wyjątkowymi zabytkami i folklorem - zwiedzimy Bazylikę mniejszą oraz Muzeum Etnograficzne. Posłuchamy o ciekawych zwyczajach ludowych i zobaczymy charakterystyczne stroje - pasiaki. Następnie udamy się do Sromowa, aby zobaczyc Muzeum Sztuki Ludowej (główne  atrakcje to rzeźbione obrazy w formie ruchomych szopek, ukazujące scenki historyczne i ludowe). Zobaczymy również pałac Radziwiłłów w Nieborowie, zaś w drodze powrotnej pospacerujemy po romantycznym parku w Arkadii (na życzenie).

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 165 zł
35 + 3 os. bezpł. 210 zł
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

- autokar - bilety wstępu - ubezpieczenie NNW - osoby bezpłatne - przewodnik

Cena nie zawiera

CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Podobne wycieczki

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej