COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

ZIEMIA OBIECANA

Zapraszamy na niezwykłą podróż do Łodzi. Odkryjemy krainę dawnych fabrykantów i przemysłowców! Zobaczymy niezwykłe miejsca. Słynna ulica Piotrkowska - najdłuższy deptak Europy! Ławeczka Tuwima - każdy chce mieć zdjęcie z takim artystą! Dawne fabryki i manufaktury? Zobacz, jak wygląda to dzisiaj! Każdy znajdzie coś dla siebie! Ruszajmy! Wycieczka rekomendowana w ramach programu MEIN Poznaj Polskę.

Łódź3.jpg
Łódź2.jpg
Łódź1.jpg

PROGRAM:

Łódź:  ulica Piotrkowska (najdłuższa ulica handlowa w Europie), secesyjne kamienice, Aleja Gwiazd (prawie, jak Hollywood...), ławeczka Tuwima, Fortepian Rubinsteina, pałace fabrykanckie i dawne fabryki włókiennicze do wyboru: Muzeum Kinematografii, Muzeum Włókiennictwa, Muzeum Fabryki-Manufaktura.


OPCJA DODATKOWA:

*Orientarium Zoo Łódź

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 180 zł
35 + 3 os. bezpł. 215 zł
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

- autokar - ubezpieczenie NNW - osoby bezpłatne - bilety wstępu - przewodnik

Cena nie zawiera

Kiełbaski na ognisko kupujemy we własnym zakresie. Koszt obiadu na trasie od 35 PLN.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej