COGITO - KOLONIE I OBOZY, WYCIECZKI SZKOLNE

godziny pracy

10.00-18.00

ZOO SAFARII W OKOLICACH ŁODZI

ZOO safarii to ciekawa przygoda dla młodszych i starszych. Nie codziennie zdarza się okazja, aby zobaczyć prawdziwego lwa, czy zebrę! Dużo ciekawych, egzotycznych zwierząt! Uczestnictwo w karmieniu mieszkańców zoo! Gry i zabawy na placach zabaw! Tutaj nikt nie będzie się nudzić! Ruszajmy na jednodniową przygodę!

Lwy1.jpg
Lama1.jpg
Zebry1.jpg

PROGRAM:

Zwiedzanie zoo safarii z przewodnikiem - można poznać min.: lamy, antylopy, żółwie, tygrysy, małpy, tapiry, lwy i kangury.

Uczestniczymy również w karmieniu zwierząt. Dla najmłodszych dodatkowa atrakcja - miniaturowy plac zabaw, w którym wszystkie zabawki są gabarytowo dopasowane do potrzeb maluchów - domki, zjeżdżalnie, samochodziki - czego tylko dusza zapragnie! Nieco starszych poszukiwaczy przygód z pewnością zainteresuje Figlarnia - magiczna kraina wyzwań. Tylko tutaj można zjechać z gigantycznej zjeżdżalni lub poskakać w basenie pełnym piłeczek. "Stacja Kosmiczna" - tor przeszkód z pewnością będzie nie lada wyzwaniem nawet dla najbardziej sprawnych dzieci.

OPCJE DODATKOWE:

*Zajęcia dydaktyczno-edukacyjne mające na celu rozbudzanie u dzieci chęci poznawania świata, wyzwalanie spontanicznej ciekawości, a także kształtowanie postawy proekologicznej

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 165 zł
35 + 3 os. bezpł. 200 zł
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

- autokar - bilety wstępu - ubezpieczenie NNW - osoby bezpłatne - przewodnik

Cena nie zawiera

CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej